Cykl imprez Black Point Night powraca

Eventpromo

Cykl Black Point Night powraca po latach by ponownie serwować dobre, konkretne i szybkie techno. Najbliższa impreza już 28 września w poznańskim LAB-ie.

Black Point Night – Eskulap, MO, IQ, LAB

Cykl Black Point Night ma długą historię. Imprezy odbywały się od 2001 roku, początkowo w nieistniejącym już poznańskim klubie MO. Później Black Point przeniosło się do legendarnego Eskulapu, gdzie odbyła się większość imprez. Następnie miały one miejsce w IQ oraz w LAB-ie. Sporo wydarzeń miało także miejsce poza Poznaniem, np. w Warszawie, Szczecinie, Chorzowie czy Kielcach.

black point night

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Podczas Black Point grali najlepsi dje i producenci z Polski oraz gwiazdy światowego formatu. Byli to m.in.: Chris Liebing, Redhead, Gayle San, Brian Sanghaji, Chris Liberator, DJ Preach oraz na scenie d’n’b Aphrodite. Imprezy za każdym razem przyciągały tłumy. Już niebawem ponownie będzie można w nich uczestniczyć.

Nie było dobrego techno, to i my zawiesiliśmy działalność. Długo czekaliśmy na ten moment, żeby dojść do wniosku, że znów możemy dla Was zagrać tak, jak kochamy najbardziej! Nastała NOWA ERA TECHNO! A wraz z nią wraca Black Point Night 😀

Black Point Night – 28 września, Projekt LAB

Organizatorzy od samego początku stawiali na promocję polskiej sceny techno, dlatego podczas imprezy, która odbędzie się 28 września w poznańskim LAB-ie zagra w całości polski skład, a w nim: Peter Fern (Dual Force Records), Carla Roca (Black Point), B’Kidz Live (Black Point), Matbe (Breslau Techno), Switch (HCL) oraz Micromission.

black point night

Zobacz także: „Opery Mozarta to moja wielka miłość” – Carla Roca – wywiadPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →