Lust Supper z kolejnym przystankiem dla zwolenników fantazyjnego clubbingu

via facebook.com/lustsupperparty
Eventpromo
Lust Supper

1 kwietnia w stołecznym klubie XOXO odbędzie się kolejna edycja imprezy Lust Supper. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Lust Supper – #RaveWithYourSlave 

O imprezach Lust Supper informowaliśmy w przeszłości już kilkukrotnie. W gąszczu powtarzających się imprez z oklepanym schematem inicjatywa ta wnosi na rodzimą scenę spory powiew świeżości. To jest coś innego, coś, czego w naszym kraju dotąd nie było. O zapotrzebowaniu na tego typu projekt niech świadczy powiększająca się rzesza fanów Lust Supper, coraz liczniej oddająca się niepohamowanemu hedonizmowi. Eventy o podobnym kalibrze to stały punkt programowy w takich miastach jak Berlin, Praga czy Barcelona – noc dla freaków i fetyszystów celebrujących niczym nieskrępowaną zabawę i fantazję znajdziemy teraz w Warszawie.

Zagraniczna scena fetish bardzo mocno łączy się ze sceną klubową. Największe europejskie fetish imprezy (Torture Garden, Klub Verboten, Wasteland, Pornceptual czy eventy w berlińskim klubie KitKat) są zorganizowane w formie techno party z darkroomami i fetyszowym dress codem. Działa to też w drugą stronę – seksualna wolność i BDSMowa estetyka jest silnie widoczna na „zwykłych” imprezach techno – jak ktoś był w Berghain, to wie, co mam na myśli. Polska nie ma takiej tradycji clubbingu jak Niemcy czy UK, stąd początkowo duży rozdźwięk między tymi światami. Ale to wszystko zaczyna się zmieniać.

– organizatorzy Lust Supper
via facebook.com/lustsupperparty

1 kwietnia w stołecznym klubie XOXO pod hasłem #RaveWithYourSlave odbędzie się kolejna edycja imprezy Lust Supper. Tego wieczoru usłyszymy sety DJ-skie od takich postaci jak ya.khub, Eduardo Smetana, G-Sound, Józef Keuner i SEXISDEATH. Zaproszeni artyści mają w zwyczaju również wychodzić poza strefę komfortu serwując niecodzienny, brzmieniowy kolaż pobudzający do nieskrępowanej zabawy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Z darkroomów na salony. Nowa era sekspozytywnych imprez [wywiad]

Wstęp na imprezę mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków. O kartę można się ubiegać na stronie organizatora. Obowiązuje ścisły dress code – w T-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale musisz zostawić je w szatni. Na Lust Supper baw się tylko w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć – nawet selfie, ani nie uskuteczniaj nachalnego podrywu – nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Akredytowany fotograf imprezy z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na miejscu skorzystamy z wielu zaplanowanych atrakcji jak Darkroom czy Playroom z meblami BDSMT. Jeśli szukasz mocnych wrażeń z dala od kiczu, w otoczeniu świadomych, tolerancyjnych ludzi to Lust Supper jest miejscem, którego szukasz.

LUST SUPPER XVIII – AFTERMOVIEPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →