Lust Supper powróci do Odessy jeszcze w czerwcu

fot. materiały prasowe Lust Supper
Eventpromo
lust supper fin

Po ostatniej, udanej majowej edycji najbardziej seksownego cyklu imprez z muzyką elektroniczną w Polsce - Lust Supper - powraca jeszcze raz w tym sezonie klubowym do stołecznej Odessy. Będzie to świetna rozgrzewka przed festiwalem w gorzanowskim pałacu.

„Idealny bifor”

Kilka tygodni przed Lust Summer, bo w sobotę 24 czerwca ekipa Lust Supper ma dla miłośników dobrej i bezpiecznej fetish zabawy coś ekstra – klubową inaugurację lata na #RaveWithYourSlave w klubie Odessa. Przedstawiciele kolektywu zapowiadają, że będzie to najbardziej wakacyjna edycja wydarzenia jaka odbędzie się w tym miejscu:

Ogródek letni zrobił robotę na #LoveMeFurrever, strefa chillout też się sprawdziła – dlatego ostatnią imprezę przed wakacjami też postanowiliśmy zrobić w Odessie. Mamy zamiar wykorzystać na maxa to miejsce i czerwcową pogodę – a więc stawiamy basen, robimy plażę i sprzedajemy drinki z palemką. Mmm brzmi jak idealny bifor przed Lust Summer. Wbijajcie! – zapraszają organizatorzy wydarzenia

Na #RaveWithYourSlave wystąpią: MERVH, DYKTANDO, Kharl, DARYA oraz SEXISDEATH.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The Blue Oyster: MERVH / 07.05 / 19 – 20

Lust Supper #RaveWithYourSlave – zasady i wejściówki

Reguły Lust Supper pozostają niezmienne – z dziennikarskiego obowiązku trzeba je przypomnieć, tym bardziej jeśli wybieracie się po raz pierwszy. Sam bilet na imprezę nie uprawnia do jej uczestnictwa! Wstęp na eventy Lust Supper mają tylko osoby posiadające kartę klubową – bez wyjątków. Jeśli jej nie posiadasz to przed zakupem biletu aplikuj o członkostwo na stronie organizatora. Wejściówki na czerwcową edycję Lust Supper#RaveWithYourSlave możecie nabyć u naszych przyjaciół w Biletomat.pl. Obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 90 zł.

Obowiązuje ścisły dress code – zabawa tylko w pełnym outficie w stylu fetish. Oczywiście, do klubu możesz przyjść w T-shirtcie i jeansach, ale musisz zostawić je w szatni. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć (chyba, że w miejscu do tego wyznaczonym), ani nie uskuteczniaj nachalnego podrywu – nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Za złamanie zasad odbierana jest karta klubowa. Akredytowany fotograf imprezy z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na miejscu można skorzystać z wielu zaplanowanych atrakcji, takich jak Darkroom czy Playroom z meblami BDSM.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →