Nadchodzi Lust Summer 2023, czyli letni hedonizm z najlepszą elektroniką w tle

fot. via facebook.com/lustsupperparty
Eventpromo
Lust Summer

Przed nami noc pełna wyzwolonej zabawy i wyobraźni, która odbędzie się na terenie zabytkowego Pałacu Gorzanów w dniach od 13 do 15 lipca. Lust Summer to jedno z najbardziej fascynujących wydarzeń w naszym kraju. Pragniemy zaprosić Cię do odkrycia szczegółów tego niezwykłego eventu, przeznaczonego dla otwartych, tolerancyjnych i poszukujących nowych doświadczeń ludzi.

Lust Summer 2023. Romans ciała z duszą

Kolejna, letnia edycja Lust Summer to coś, na co czekali wszyscy spragnieni fantazyjnych doświadczeń z muzyką elektroniczną w tle. W tym roku ponownie spotkamy się w epickim Pałacu Gorzanów – bajkowo położonym, otoczonym wzgórzami, lasami i jeziorami zespole zamkowym.

Kochasz się bawić na Lust Supper? A teraz pomnóż to przez lato, słońce i klimat rave’owego festiwalu. Jeszcze lepiej? To na końcu dodaj bajkowo położony, otoczony wzgórzami, lasami i jeziorami pałac z renesansowo-barokowymi wnętrzami – miejscami uciech siedemnastowiecznej arystokracji. Idealnie? A to dopiero początek wszystkich atrakcji…

– organizatorzy
fot. via facebook.com/lustsupperparty

Na tegorocznej edycji Lust Summer jak zwykle usłyszymy gorącą selekcję od najlepszych DJ-ów w naszym kraju. Jak na razie swoją obecność potwierdziły takie postaci jak BEXA, jensky, Joana, RESONAID, SEXISDEATH oraz VRAXX. Z innych występów klasycznie zobaczymy pokaz Drag queen oraz skorzystamy z całego szeregu warsztatów i zajęć – od BDSM przez Shibari po jogę kundalini z kozami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Z darkroomów na salony. Nowa era sekspozytywnych imprez [wywiad]

Jakie atrakcje czekają na nas podczas 48 godzin w przestrzeni nieskrępowanej, tolerancyjnej rozpusty? Organizatorzy zapowiadają kilka sekcji tematycznych. Basen na dziedzińcu, ogród rozkoszy, Darkroom, Playroom z meblami BDSM i tematyczne dekoracje. Brzmi intrygująco, prawda?

fot. materiały prasowe

Lust Summer 2023. Zasady imprezy

Wstęp na Lust Summer mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków. Te uzyskać można na oficjalnej stronie organizatora. Obowiązuje także ścisły dress-code. W t-shirtach i jeansach można przyjść, ale należy zostawić je w szatni. Na Lust Summer bawimy się wyłącznie w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie robimy zdjęć – nawet selfie. Akredytowany fotograf z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał_a. Nie dotykamy i nie dołączamy do bawiących się osób bez ich zgody. Nie uskuteczniamy nachalnego podrywu.

Lust Summer 2023 – Gdzie kupić bilety?

Karnety na cały weekend jak i bilety na pojedyncze dni otrzymamy za pośrednictwem naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest druga pula biletów w cenie 230zł (1 dzień) bądź 350zł (karnet 2-dniowy). Cena ta utrzyma się do wyczerpania zapasów lub najpóźniej do 31 maja. UWAGA: IMPREZA TYLKO DLA POSIADACZY KART KLUBOWYCH! NIE MASZ KARTY LUB ZAPROSZENIA DO JEJ ODBIORU – NIE KUPUJ BILETU!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →