Lust Supper po raz pierwszy w Hausie

fot. Lust Supper / Facebook
Eventpromo
lust supper 23

Zbliżają się Walentynki - to świetna okazja na kolejny event Lust Supper, tym bardziej, że wyjątkowa impreza dla freaków kochających fetysze odbędzie się w inauguracyjny weekend w nowej warszawskiej miejscówce - klubie HAUS.

Wyjątkowy Lust Supper na walentynki

Lust Supper jest już dobrze znaną entuzjastom kinky klimatów bezpieczną i nowoczesną przestrzenią, łączącą kultury rave i BDSM. Koncept oparty na akceptacji, otwartości, sekspozytywności i nieskrępowanej zabawie w rytmach techno pozwala na ograniczoną tylko zgodą innych osób eksplorację seksualności i hedonistyczną ekspresję. Najbliższa impreza z cyklu będzie szczególna, ponieważ to właśnie Lust Supper #BeMyViolentine zainaguruje pierwszą sobotę w historii działalności nowo powstałej warszawskiej miejscówki – HAUS, której otwarcie odbędzie się dzień wcześniej:

Stęskniliście się? To mamy good news: w nowy rok wbijamy z nowym klubem! Haus to totalnie świeże miejsce na klubowej mapie Warszawy, skrojone idealnie pod nasze imprezki: nowoczesne, przestrzenne i z mnóstwem zakamarków. Wielkie otwarcie już 18 lutego na Lust Supper – #BeMyViolentine!

Zagrają Filip Sonik, MIHVU, fi;END (po raz pierwszy na Lust Supper), hannya oraz SEXISDEATH. O pokazy zadbają Ava Afterglow oraz Sinoa. Oczywiście czekają na Was dodatkowe atrakcje jak m.in. darkroom, playroom z meblami BDSM oraz walentynkowe dekoracje.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LUST SUPPER XVIII – #𝕭𝖎𝖙𝖊𝕸𝖊𝕳𝖆𝖗𝖉 AFTERMOVIE

Lust Supper – ZASADY

KARTY KLUBOWE

Wstęp na Lust Supper mają tylko osoby posiadające karty klubowe. Bez wyjątków – po członkostwo można aplikować na stronie.

ŚCISŁY DRESS CODE

W t-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale zostaw je w szatni. Na Lust Supper baw się tylko w pełnym outficie w stylu fetish.

NO PHOTO

Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć – nawet selfie. Nasz akredytowany fotograf z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał.

NO MEANS NO

Nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Nie uskuteczniaj nachalnego podrywu.

Lust Supper #BeMyViolentine – bilety

Bilety na wydarzenie, które odbędzie się w sobotę 18 lutego w warszawskim klubie HAUS, dostępne są na stronie Biletomat.pl. Obecnie w sprzedaży jest II pula wejściówek, którą można nabyć za 100 zł. W dniu imprezy cena biletów będzie wynosiła 140 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →