Majowy Lust Supper z eklektycznym składem w Odessie

fot. Lust Supper / materiały promocyjne
Eventpromo
LUST

Inicjatywa Lust Supper z przytupem powraca po trzech miesiącach- tym razem do stołecznego klubu Odessa. Jeśli potrzebujesz mocnych wrażeń w otoczeniu świadomych, tolerancyjnych ludzi, to ta impreza jest miejscem, którego szukasz. Zobaczcie, co Was czeka podczas majowej edycji #LoveMeFurrever.

„Ostrzcie pazurki i liżcie futerka”

Lust Supper jest dobrze znaną już entuzjastom klimatów BDSM bezpieczną i nowoczesną przestrzenią łączącą rave i kink. Koncept oparty na akceptacji, otwartości, sekspozytywności i nieskrępowanej zabawie w rytmach techno, pozwala na eksplorację seksualności i hedonistyczną ekspresję.

fot. Lust Supper / materiały promocyjne

Kolejna odsłona tego wyjątkowego wydarzenia z wszystko mówiącym dopiskiem #LoveMeFurrever odbędzie się w sobotę 13 maja w warszawskim klubie Odessa, a za konsoletą pojawią się wyjątkowi goście – prężnie działający duet z województwa śląskiego i czołowi reprezentanci lokalnej sceny klubowej – Penera, oraz bazująca w Kopenhadze didżejka Sylwia Smalec, znana pod aliasem Inżynier. Oczywiście nie zabraknie również znanych twarzy z poprzednich imprez Lust Supperharder danny’ego oraz SEXISDEATH.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Penera | HARD DANCE Katowice

Lust Supper – #LoveMeFurrever – bilety

Pamiętajcie, że sam bilet na imprezę nie uprawnia do jej uczestnictwa! Wstęp na eventy Lust Supper mają tylko osoby posiadające kartę klubową- bez wyjątków. Nie posiadasz jej? Przed zakupem biletu aplikuj o nią na stronie organizatora. Wejściówki na majową edycję Lust Supper#LoveMeFurrever możecie nabyć w Biletomat.pl. Obecnie dostępna jest druga pula biletów w cenie 110 zł. Oczywiście jak zwykle obowiązują te same zasady: ścisły dress code – w T-shirtach i jeansach możesz przyjść, ale musisz zostawić je w szatni – podczas imprezy bawimy się tylko w pełnym outficie w stylu fetish. Na terenie imprezy pod żadnym pozorem nie rób zdjęć (chyba, że w miejscu do tego wyznaczonym), ani nie uskuteczniaj nachalnego podrywu – nie dotykaj i nie dołączaj do bawiących się osób bez ich zgody. Za złamanie zasad odbierana jest karta klubowa. Akredytowany fotograf imprezy z chęcią zrobi Ci kilka fot, jeśli tylko będziesz tego chciał. Na miejscu można skorzystać z wielu zaplanowanych atrakcji, takich jak Darkroom czy Playroom z meblami BDSM. Kolejną atrakcją będzie występ performerek: Lady G i Martyny Dominikowskiej oraz nawiązujących do tematu tej edycji- futrzastych zdzirek. Radzimy znaleźć się w warszawskiej Odessie tej nocy!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →