MUNOLUDY 2018: Klub Roku Polska – WYNIKI

News

Czas przedstawić rezultaty plebiscytu Munoludy 2018! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Klub Roku Polska.

W trakcie dwóch tygodni trwania plebiscytu udział w nim wzięło 19 159 osób, co przełożyło się na aż 204 824 głosy oddane na kandydatów nominowanych w 16 kategoriach. To absolutny rekord! Dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Cieszymy się, że nowa formuła plebiscytu spotkała się z tak świetnym przyjęciem wśród głosujących i nominowanych. Już dziś myślimy nad tym, jak chcemy rozwijać ją w kolejnych latach, na podstawie zebranych opinii – mówi Alex Kubaczewski, redaktor naczelny Muno.pl.

Tymczasem przyszedł czas, by rozwiać wątpliwości! Poznajcie wyniki i zwycięzców w kategorii Klub Roku Polska 2018:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

10. CIAŁO | WROCŁAW

9. SZPITALNA 1 | KRAKÓW

8. P23 | KATOWICE

7. PROJEKT LAB | POZNAŃ

6. INQBATOR KLUB | KATOWICE

5. LUZZTRO | WARSZAWA

 

Kultowa afterownia zamyka nasze TOP 5! Luzztro w 2018 roku obchodziło swoje 15. urodziny. W tym czasie miejsce rozwinęło swoją wytwórnie muzyczną, nawiązało współpracę z TVP Kultura czy uruchomiło swoją niezależną scenę LAZZ podczas festiwalu Audioriver. Dużo się działo, a fani to docenili. Gratulacje!

4. JASNA 1 | WARSZAWA

Klub powrócił pod koniec 2017 roku aby stać się jednym z najważniejszych miejsc na mapie nocnej warszawy. Miejsce szczyci się niepowtarzalnym klimatem i świadomą publiką. W programie zawsze można znaleźć ciekawych i niszowych artystów, jak choćby Lena Willikens, Ansome, SNTS czy Inigo Kennedy.

3. TAMA | POZNAŃ

Trzecie miejsce przypada poznańskiej Tamie! Klub w Izbie Rzemieślniczej sporo namieszał na polskiej scenie zapraszając do siebie zarówno wielkie gwiazdy jak i niszowych artystów. W Tamie w 2018 grali m.in. Bas Moy, The Gods Planet, Bambounou czy James Zabiela. Gratulacje!

2. SFINKS700 | SOPOT

Sopocki Sfinks700 to jeden z najstarszych klubów w Polsce, który jest trójmiejską ostoją muzyki house, techno i drum’n’bass. Jeśli dołożymy do tego afterową opcję na sopockiej plaży naprzeciwko klubu, otrzymujemy jedno z najciekawszych i najbardziej wartych polecenia miejsc w Polsce. W tym roku Sfinksowi przypadło zaszczytne drugie miejsce! Gratulujemy!

1. SMOLNA | WARSZAWA

Oto najlepszy polski klub według plebiscytu Munoludy 2018! Oddaliście najwięcej głosów na Smolną, która może poszczycić się w każdym sezonie najgrubszym programem. Tylko w 2018 mogliśmy tam usłyszeć m.in. Blawana, Oliviera Koletzkiego, Dubfire czy Ten Walls. Klub też tworzył takie projekty jak Undercity czy Wisłoujście, stajać się jednym z najważniejszych miejsc w Polsce. Gratulujemy!

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →