Co ciekawego na Smolnej w listopadzie?

Eventpromo
Smolna

Zastanawiasz się co robić w listopadzie? Jeden z czołowych klubów w stolicy ogłosił swój plan na listopad. Sprawdź co będzie działo się na Smolnej w najbliższych tygodniach!

Pierwszy tydzień listopada jest już za nami, na Smolnej zdążył już zagrać Chris Liebing, Chriss Jaxx oraz odbył się after po festiwalu Undercity. Nie jest to jednak koniec imprezowania na Smolnej. Zobacz, której warszawskiej imprezy nie możesz ominąć!

Plan imprez na Smolnej – listopad 2019

8 listopada – III urodziny Smolnej: BICEP (dj set) 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

9 listopada – Oliver Koletzki 

10 listopada – Mall Grab 

15 listopada – Catz’ n Dogz 

16 listopada – Brodinski 

21 listopada – The Gaslamp Killer

22 listopada – Deas

23 listopada – Karenn 

29 listopada – Purple Disco Machine 

30 listopada – Duss 

Gwiazdy Smolnej

Smolna obchodzi swoje trzecie urodziny i z tej okazji będziecie mogli usłyszeć w ciągu trzech dni, aż trzydziestu trzech wyjątkowych artystów. W piątkowy wieczór parkiet rozgrzeje legendarny duet Bicep, są to autorzy taki hitów jak Glue czy Aura.

Sobota natomiast upłynie pod znakiem Olivera Koletzkiego, jeśli ktoś ominął jego występ na festiwalu Audioriver, będzie miał okazję to nadrobić. Liczymy, że muzyk zapewni nam hipnotyczny i płynący set!

Niedziela z kolei, zostanie zwieńczona przez rozwijającego ciągle swój styl Mall Graba. Dj początkowo kojarzony był z delikatnym housem i lo-fi brzmieniami. Zmiany, które nadeszły w jego twórczości zaskoczyły fanów artysty. Mall Grab nową EP-ką Growing Pains wkroczył w klimaty techno i czujemy, że szybko nie porzuci tego wcielenia.

Poza głównymi high-lightami wieczoru wystąpią także: Nite Fleit, SKIN ON SKIN, LuLu Malina, Private Press, Pysh, Sincz, Eltron, Foxall, Fresh, Leon/PL b2b Glasse, Malvee, Maryo, Nowosad, Raidho, Siasia, Simon Mattson, Truant, Phil Jensky, Angelo Mike, Cocolino, Deas, GiGi/PL, Kovvalsky b2b Pitti, Schmitti, Meicon b2b WEIKUM.

Coś dla fanów disco

Smolna zadowoli także fanów tanecznych rytmów rodem z lat 70. i 80. Czy mamy tu wyznawców disco? Jeśli tak, to koniecznie musicie udać się na set autorstwa Purple Disco Machine. Przesłuchajcie nowej EPki Emotion bo Dj na pewno coś z niej zagra.

Smolna - bilety na imprezy

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →