Gaslamp Killer

Koncerty
Gaslamp Killer

Czwartek, 21 listopada 2019
godz: 20:00

Smolna

Smolna 38, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Wejście: 19:00
Start koncertu: 20:00

William Benjamin Bensussen, lepiej znany pod pseudonimem THE GASLAMP KILLER to producent, multiinstrumentalista i DJ z Los Angeles, poruszający się w stylistyce instrumentalnego hip hopu, orientalnej elektroniki i psychodeli. Wydawał muzykę m.in. w wytwórniach Brainfeeder i Cuss.

THE GASLAMP KILLER ma na swoim koncie 2 wydawnictwa. Jego twórczość możecie sprawdzić choćby na jego debiutanckim albumie „Breakthrough”, „A Sufi and a Killer” Gonjasufi’ego, który współprodukował m.in. z Flying Lotusem oraz na jego ostatnim krążku „Instrumentalepathy” wydanym w 2016 roku.

Znakiem rozpoznawczym Benussena w jego działalności DJ- skiej jest płynne, bezbłędne miksowanie najróżniejszych gatunkowów muzycznych takich jak house, dubstep, muzyka filmowa, jazz, czy rock. Artysta bez trudu miksuje twórczość takich wykonawców jak Ennio Morricone, Mr. Oizo, Louis Armstrong i Velvet Underground w doskonale brzmiącą całość.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


Kup Bilety

Biletomat.pl
39 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Gaslamp Killer Warszawa

Festiwal Skrzyżowanie Kultur 2019

Śr, 18 września 2019
godz: 12:00

Gaslamp Killer Warszawa

Smolna Środa pres. MKO All Night Long

Śr, 18 września 2019
godz: 18:00

Gaslamp Killer Warszawa

Lindsey Stirling – Warszawa

Cz, 19 września 2019
godz: 20:00

od 159 PLN
Gaslamp Killer Warszawa

K-HOLE TRAX na Jasnej

Pt, 20 września 2019
godz: 23:59