Chriss Jaxx

Chriss Jaxx
Electro Electrohouse House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Początki kariery Chriss’a Jaxx’a miały miejsce w Bielsku Białej i wbrew pozorom nie były następstwem fascynacji muzyką klubową. Po wielu latach styczności z hip hop’em przyszedł czas na nowe odkrycia muzyczne i to właśnie lokalne imprezy housowe oraz techniczne ukierunkowały jego obecne preferencje.

Po krótkim czasie rozwijania nowego hobby na terenie południowej Polski stało się jasne, co Krzyś chce robić w życiu. Lokalna kariera szybko pozostawiała niedosyt, a bezsporny talent i wysokie ambicje szybko wzięły górę przy decyzji o przeprowadzce do Warszawy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Rok 2000 był już rozwojem pasji DJ’skiej w stolicy. Tu trafił pod skrzydła Adamusa, dzięki któremu mógł zaprezentować swoje umiejętności w klubach takich jak Muza i Klubokawiarnia. Tam szybko spotkał się z uznaniem klubowiczów oraz zadowoleniem „promotora” Adamusa, co w szybkim tempie przysporzyło mu nowych propozycji występów nie tylko w stolicy. Czas kolejnych wakacji przyniósł m.in. rezydenturę w warszawskim i nadmorskim The Beach oraz wyjazdy do klubów w całej Polsce. Wieloletnia przyjaźń z dj’em Discox’em wytworzyła projekt Groove Dillaz, do dziś przynoszący ich wspólne występy pod tym właśnie szyldem.

Szybko zagościł u boku polskiej czołówki DJskiej, a ukoronowaniem dotychczasowej twórczości stały się występy z takimi sławami jak Chus & Ceballos (Hiszpania), Danny Marquezem (Hiszpania),  Liquid People / Defected (UK), Stephan M. (Francja) czy Hwa Young (Niemcy).

Wielkim sukcesem stało się także dotarcie do półfinałów dwóch prestiżowych, ogólnopolskich konkursów ; Miller Time i Nokia DJ Cup w 2005 roku.

Obecne preferencje muzyczne Chriss’a Jaxx’a są wynikiem ciągłych poszukiwań i ewolucji. Aktualnie skupił on swoją uwagę na takich gatunkach jak deep, latin, tribal, electro house i breakz.

Zdecydowanie pozytywnie kreuje się jego przyszłość muzyczna. Coraz bardziej doceniany przez klubowiczów i innych artystów, zaangażował się także w pracę z Topless Records.

Także warszawska Klubokawiarnia dostrzegła jego wielki talent. Tam na co dzień szlifuje swoje umiejętności, do dziś będąc rezydentem tego właśnie klubu.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →