25 years of Kosheen | WARSZAWA

Koncerty
25 years of Kosheen | WARSZAWA

Piątek, 13 września 2024
godz: 20:00

Niebo

ul. Nowy Świat 21, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

13.09.2024 WARSZAWA, Niebo
’25 years of Kosheen’
Zespół Kosheen, brytyjska gwiazda muzyki elektronicznej zyskał rozgłos dzięki przebojowi „Hide U” z debiutanckiego albumu z 2001 roku – platynowej płyty „Resist”. Ten sam krążek przyniósł takie przeboje jak „Catch”, „Hungry” i „All In My Head” Kosheen umieścili aż dwa albumy w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych płyt w Wielkiej Brytanii. Zespół znalazł się na szczycie brytyjskich i europejskich list przebojów i zdobył wiele nagród dzięki wyjątkowemu połączeniu breakbeatowych rytmów drum’n’bass z bardziej tradycyjną twórczością, którą uosabia wokalistka i autorka tekstów Sian Evans.
Kosheen, z Sian na czele, wydali 5 albumów studyjnych i zyskali reputację jednego z najbardziej kultowych zespołów koncertowych swoich czasów.
W ostatnich latach zrobili sobie przerwę od koncertowania. W tym czasie Sian Evans poświęciła czas i energię na nadanie występom na żywo świeżości i zupełnie nowej perspektywy. W ten sposób przeniosła koncerty zespołu na zupełnie inny poziom. Jej występy na żywo łączyły wyjątkową zdolnością do pozostawiania tekstów w sercach publiczności wraz z idealnym wokalem, charyzmatycznym urokiem i bezgranicznym entuzjazmem.
Zespół powrócił z pełną mocą w 2019 roku, występując na niezliczonych brytyjskich i europejskich festiwalach oraz światowej klasy wydarzeniach.
Od tego czasu Kosheen dali jedne ze swoich najlepszych koncertów, wciąż działając w zreformowanym składzie, wykonując porywające, pełne pasji niezapomniane sety.
W 2021 roku świętowali 20-lecie swojej kultowej płyty trasą koncertową „Resist 20th Anniversary Tour” w Wielkiej Brytanii. Trasa była kamieniem milowym dla zespołu. Fani i uczestnicy przyjęli to z ogromnym uznaniem. Sian Evans to prawdziwy wulkan energii na scenie. Występ za występem, Kosheen utwierdzają pozycję jednego z najbardziej kultowych zespołów swoich czasów.
W tym roku powracają z trasą koncertową w Europie, aby uczcić 25-lecie istnienia zespołu i wykonać najlepsze utwory z całej kariery.
Nie można tego przegapić!
kosheen.live
www.facebook.com/KosheenBand/
www.instagram.com/kosheenofficial/
www.youtube.com/@KosheenOfficialSprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

25 years of Kosheen | WARSZAWA Warszawa

AMDUSCIA | 25-LECIE ZESPOŁU

Sb, 18 maja 2024
godz: 20:00

od 95 PLN
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →