Audioriver 2019 – zobaczcie nasze aftermovie

Artykuł
Audioriver Festival fot. Zofia Paśnik

Emocje po tegorocznej edycji festiwalu Audioriver już opadły. Jeśli chcecie jeszcze na chwilę powrócić na nadwiślańską plażę w Płocku, to zapraszamy do obejrzenia naszego aftermovie!

Audioriver 2019 – video muno.pl

W dniach 26-28 lipca odbyła się 14. edycja największego polskiego festiwalu muzyki elektronicznej – Audioriver. Impreza w tym roku została wyprzedana po raz siódmy z rzędu. Na 11 scenach i strefach muzycznych zagrała, rekordowa liczba, ponad 120 artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver 2019 – muzyka

Już przed festiwalem wiadomo było, że line-up w tym roku rozpieści najbardziej wymagających. W samą sobotę na jednej scenie grali w końcu Jon Hopkins Live, Wilkinson Live, The Blaze i Modeselektor Live. Organizatorzy zadbali jednak o niespodzianki. Świetne sety na Burn Stage przyciągały roztańczone tłumy, a wyjątkowo jasnymi punktami line-upu tej sceny była Jayda G i Lee Burridge. W Hybrid Tent rządzili Andy C ft. Tonn Piper i weterani z Black Sun Empire. Circus tańczył m.in. do Sama Paganiniego i Charlotte de Witte. Kosmos odlatywał przy Kobosilu czy British Murder Boys.

Strzałem w dziesiątkę okazał się też nowy Chillout Zone. Główny program festiwalu zamknął tradycyjnie już Sun/Day — prawdopodobnie najspokojniejsza impreza na świecie.

Audioriver 2019 – ekologia

Na festiwalu ograniczono obecność plastiku. Dostępne były kubki wielorazowego użytku, a w całym miasteczku rozstawione zostały kontenery do segregacji śmieci. Zadbano także o nowe, bardziej przyjazne ekologicznie elementy scenografii i konstrukcji całego festiwalu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie uczestników, Organizatorzy zdecydowali się także zorganizować punkt dostępu do bezpłatnej wody.

Audioriver 2019 – edukacja seksualna

Temat odpowiedzialnej zabawy i edukacji seksualnej towarzyszył strefie Fundacji #sexedPL. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się profesjonalne laboratoria, w których można było przebadać się na obecność HIV, HCV i kiły.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →