Mall Grab się bawi. Nowy singiel jest tego dowodem

fot. facebook.com/stillmallgrab
News
Mall Grab, Audioriver, Audioriver 2022, Sun/Day

Jordon Alexander przyzwyczaił nas już do tego, że muzycznym etykietom się nie kłania. Australijczyk od lat pracuje na miano jednego z najbardziej wszechstronnych twórców współczesnej sceny elektronicznej. Najnowszy singiel to kolejny przykład, że spektrum stylistycznych zajawek Mall Graba nie ma żadnych ograniczeń.

29-letni muzyk żongluje gatunkami jak mu się podoba. Mall Grab stał się nie tylko synonimem jakości, lecz estetycznej swobody, co coraz mocniej staje się pożądaną cechą na współczesnej scenie. O ile przez lata słuchacze hołdowali ikonom, których styl definiował cały gatunek i poza niego nie wykraczał, o tyle teraz wracamy do stylistycznej różnorodności, bez podziału na konkretne szufladki. Kariera Jordona Alexandra jest tego najlepszym przykładem.

Mall Grab: 5 utworów, które zbudowały jego markę na scenie
Mall Grab – fot. facebook.com/stillmallgrab

Mall Grab pełen stylu

Od chwili rozpoczęcia poważnej przygody z muzyką, Australijczyk zdążył dostarczyć nam produkcji z okolic house’u, disco, techno, uk garage, breakbeat, d’n’b, downtempo a nawet rapu (sami sprawdźcie). By się o tym przekonać należy poszukać nieco głębiej niż jedynie wśród najpopularniejszych setów Mall Graba opublikowanych w sieci.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ogrom singli i EP-ek, do tego pełnoprawny, długogrający debiut z ubiegłego roku oraz – mój osobisty faworyt – album wydany pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Wszystkie te rzeczy składają się na bogaty dorobek absolutnie nietuzinkowego, niezwykle płodnego i wciąż młodego artysty, który potrafi odnaleźć się w każdej stylistyce, wyciągnąć z niej to, co najlepsze i – co szczególnie ważne – wszędzie zaznaczyć swój styl, niezależnie od gatunku, jakiego aktualnie się łapie.

Mall Grab – What I Breathe

Najnowszy numer Jordona zatytułowany jest You, a australijskiemu muzykowi w jego produkcji towarzyszył Flansie. Kawałek był już prezentowany wcześniej w setach Mall Graba, teraz doczekał się oficjalnej premiery nakładem Steel City Dance Discs.

Mall Grab & Flansie – You

Kawałek jest szaloną przejażdżką po wielu stylach i trudno jednoznacznie określić jego prawdziwą tożsamość. Można zaryzykować stwierdzenie, że – podobnie jak w przypadku samego Mall Graba – utwór ma być po prostu parkietowym, rejwerskim bangerem, bez względu na to, w czyjej selekcji wyląduje. You leci niczym na złamanie karku, dostarczając po drodze mnóstwa frajdy. Pozytywna energia i wolność biją z każdej sekundy utworu, podobnie jak ma to miejsce podczas setów Jordona. A zatem dajmy sobie spokój z etykietami, po prostu bawmy się dobrze słuchając efektu współpracy na linii Mall GrabFlansie.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →