Jordan Alexander nagrał kapitalną płytę jedynie przy pomocy iPhone’a

News Muzyka Galeria
Mall Grab jordon alexander

Dla niektórych artystów czas lockdownu okazał się niezwykle płonny. Tak było właśnie z młodym australijskim producentem, Jordonem Alexandrem, który w swoim własnym pokoju, jedynie przy pomocy telefonu, nagrał pełnoprawny album.

Jordon Alexander i pewien iPhone

Jordon Alexander, znany bardziej jako Mall Grab, ma już na swoim koncie kilka wydawnictw, którymi zwrócił na siebie uwagę fanów lo-fi house. Jednak jego najnowszy krążek Ohana, który właśnie ujrzało światło dzienne, jest zdecydowanie wyjątkowy. Powstał bowiem jedynie przy użyciu iPhone’a. Australijczyk, przy pomocy swojego telefonu, zarejestrował nie tylko samą muzykę, ale też partie wokalne.

Efekt jest naprawdę imponujący. Pierwsza część płyty jest melancholijna w sferze melodycznej, urzekająco lekka i zwiewna. Druga cześć z kolei to konkretne przyspieszenie – do gry wchodzi mocny pulsujący beat w otoczeniu ejtisowych synthów. Posłuchajcie zresztą sami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jordon Alexander – mocny gracz na scenie elektronicznej

Jordon Alexander można zaliczyć do grona największych objawień elektronicznej sceny ostatnich lat. Potwierdza to m.in. popularność jego utworów – Orange County, I’ve Always Liked Grime czy Catching Feelings uzbierały setki tysięcy wyświetleń na YouTube, a Can’t czy Feel U liczą już miliony odsłon. Ponadto, Jordon to bardzo utalentowany i wszechstronny DJ, który bez przeszkód łączy różne gatunki i brzmienia – od lo-fi house, po disco, electro i techno. W 2016 roku muzyk trafił na prestiżową listę Top 100 Djów portalu Resident Advisor.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →