Mall Grab & Nite Fleit – LFT003

Mall Grab idzie w techno. Co na to fani jego house'owych produkcji?

Jordon Alexander, który jako Mall Grab, parę lat temu wspiął się na szczyt najbardziej obiecujących producentów z pogranicza deep/lo-fi house’u, zaprezentował nowy materiał. Po wydanej pod własnym imieniem i nazwiskiem EP-ce, świato dzienne ujrzał efekt kooperacji Australijczyka z Alyshą Fleiter, znaną jako Nite Fleit.

W fizycznej formie wydawnictwo zatytułowane LFT003 ukaże się 3 maja nakładem labelu Looking For Trouble założonego przez Mall Graba. Pod tym samym szyldem pojawił się poprzedni materiał Jordona Alexandra, a mianowicie EP-ka The Heart Is A Lonely Hunter.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowsze wydawnictwo Mall Graba i Nite Fleit łączy w sobie stylistkę oldschoolowego techno i electro, a nawet elementów EDM. Na EP-ce znalazły się dwa wspólne kawałki obojga artystów oraz po jednym ich indywidualnego autorstwa.

O ile Nite Fleit już wcześniej tworzyła w podobnej stylistyce, o tyle w przypadku Mall Graba, który sławę i przychylność zyskał, dzięki tanecznym, house’owym brzmieniom, jest to nowość. Apetyt na tego typu produkcje, jakie znalazły się na LFT003, Australijczyk zdradzał m.in. podczas ostatnich setów, w tym w ramach występu w cyklu Boiler Room w Londynie.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →