Mall Grab wydał nowe EP – „TAKE DOWN ENEMIES”

1 maja światło dzienne ujrzało najnowsze EP Mall Graba. Choć z perspektywy tygodnia od premiery można stwierdzić, że materiał przeszedł bez większego echa, to nie oznacza to, że możecie sobie odpuścić jego odsłuch.

Mall Grab – artysta chyba wciąż poszukujący

Mall Grab to jedna z tych postaci współczesnej elektroniki, która nie przestaje zaskakiwać słuchaczy. Muzyk, którego jeszcze niedawno krytycy stawiali w jednym szeregu z największymi postaciami współczesnej sceny house’owej pokroju DJ’a Boringa, dziś zaczyna być coraz bardziej kojarzony z cięższymi rytmami oscylującymi wokół stylistyki techno, electro czy rave. Relatywnie nowe zainteresowania producenta świetnie oddaje Boiler Room z jego udziałem, zarejestrowany zaledwie miesiąc temu.

Mall Grab | Boiler Room: Streaming From Isolation

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po wolcie estetycznej, której Jordon Alexander dokonał na przestrzeni swoich ostatnich release’ów artysta kontynuuje obrany kierunek estetyczny. I bardzo dobrze, gdyż nowe kawałki tego pana to prawdziwy rarytas dla zwolenników mocniejszego podejścia do elektroniki. Wygląda na to, że po latach poszukiwań Mall Grab wreszcie odnalazł swoje miejsce. Choć kto wie, młodość rozgrzesza nawet większe rewolucje. A kolejna, w tym przypadku wcale by mnie nie zdziwiła.

Mall Grab – nowe EP – TAKE DOWN ENEMIES

Najnowsza EPka Mall Graba pojawiła się 1 maja w wersji cyfrowej i winylowej nakładem dobrze znanej fanom artysty stajni Looking For Troubles. Minialbum składa się z 4 dynamicznych kompozycji, w tym jednego remixu, za którym stoi Special Request. Całość utrzymana jest w agresywnej, ale zarazem minimalistycznej stylistyce.

Mall Grab – TAKE DOWN ENEMIES – odsłuch

Od razu zaznaczam, że najnowszy minialbum Jordona Alexandra to nie miejsce dla osób poszukujących przestrzennego techno z bogatymi aranżacjami. Młody producent stawia na dobrze sprawdzone patenty, w których ilość grających jednocześnie ścieżek rzadko przekracza cztery. Dzieła dopełniają mocne linie wokalne doskonale współbrzmiące z energiczną stopą nadającą wyrazistego rytmu. Jestem przekonany, że wydawnictwo to ma spory potencjał parkietowy.

Mall Grab – TAKE DOWN ENEMIES – tracklista

1. TAKE DOWN ENEMIES
2. TAKE DOWN ENEMIES (SPECIAL REQUEST SPLURGECORE MIX)
3. ALARMED
4. SMASHPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →