Wiemy prawie wszystko, ale to nie koniec. Skład artystów Sun/Day jest, więc byle do lipca

Fot. Looking For Trouble / Bandcamp
News
Mall Grab, Audioriver, Audioriver 2022, Sun/Day

Trzeciego dnia Bóg stworzył lądy oraz roślinność. Audioriver zaś Sun/Day, aby w tej roślinności móc celebrować ostatni dzień swojego festiwalu. Jeden z ostatnich elementów układanki pt. line-up Audioriver 2022 został właśnie ogłoszony. Słońce, miłość i najlepsza muzyka house na dobre wracają do miejskiego parku przy ul. Mostowej!

Audioriver 2022. Wielki powrót

Trzy lata to zdecydowanie za długo jak na rozbrat z Audioriver. Jedyna słuszna formuła najpopularniejszego festiwalu z muzyka elektroniczną w Polsce po covidowej przerwie mogła pójść ciut w zapomnienie. Tent, Circus, Sun/Day — pamiętacie? Kiedyś to było. Po miesiącach audioriverowo-festiwalowej posuchy nic już nie stoi na przeszkodzie (na czele z inflacją, bo kto jeszcze pamięta o pandemii), aby nieodłączne elementy towarzyszącemu od ponad piętnastu lat płockiemu projektowi ponownie wróciły do łask.

Czy komuś się to podoba, czy nie, Audioriver Festival 2022 odbędzie się zgodnie z planem. Organizatorzy postawili w tym roku na rozbudowę terytorium festiwalu aż do brzegu Zalewu Sobótka, znajdującego się tuż obok płockiej plaży nad Wisłą. Pierwszy raz w historii do dyspozycji festiwalowiczów będzie aż siedem (!) scen, a większy nacisk niż dotychczas będzie kładziony na ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Teren festiwalu zostanie udekorowany opartymi o specjalnie przygotowane elementy pochodzące z materiałów naturalnych. Bez zmian pozostanie za to trzeci dzień imprezy — nieodzowny Sun/Day, którego skład właśnie poznaliśmy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audioriver
Fot. Audioriver

Audioriver 2022. Sun/Day funday

Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią wjechał wyczekiwany przez wielu skład trzeciego dnia festiwalu. Wszyscy dobrze wiedzą, jaki klimat panuje w trakcie Sun/Day. Z tego też względu artyści nie mogli być inni, aniżeli lubujący się w klimatach muzyki house, disco, melodic techno. Za dużą niespodziankę należy z pewnością uznać obecność w składzie Mall Graba. Irlandczyk, choć nierzadko grywa mocno, znany jest również z nieco łagodniejszego wcielenia.

Do Audioriver pozostało mniej niż 50 dni! Festiwal wraca w tym roku w pełnej formule, zatem zobaczymy się nie tylko podczas piątkowej i sobotniej nocy na plaży, ale i przez całe niedzielne popołudnie na Sun/Day.

– piszą organizatorzy

Polskie podwórko, którego rzecz jasna nie mogło zabraknąć, będą reprezentować Leon w parze z Glasse oraz ABEDI i duet Łukasz Kowalka & Hubert Grupa jako Duszne Granie — absolutni debiutanci, jeśli chodzi o Sun/Day. Pełna lista nazwisk prezentuje się następująco: Yulia Niko, Halo Santana, Thabo, Elkka, Leon b2b Glasse, Mall Grab, Duszne Granie, Dan Shake, Damian Lazarus, Carlita i ABĒDI.

Audioriver
Fot. Audioriver

Tylko do dwunastego czerwca obowiązywać będą niższe ceny biletów: karnet dwudniowy – 440, trzydniowy – 520 zł. Przez kolejny miesiąc kwoty te wzrosną o 30 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →