Mall Grab zapowiada swój debiutancki album

fot. Mall Grab / Facebook
News
Mall Grab 22

Mając na uwadze imponującą dyskografię i dokonania młodego australijskiego producenta w ostatnich latach, chciałoby się zapytać, dlaczego wydaje debiutancki longplay dopiero teraz. Z drugiej strony lepiej późno niż wcale! Dziś Mall Grab podzielił się singlem promującym jego pierwszy album - What I Breathe. Sprawdźcie!

Mall Grab – miraż dźwięków

Jordon Alexander, tworzący pod aliasem Mall Grab australijski DJ bazujący w Londynie, przyzwyczaił nas do bardzo eklektycznego podejścia do swojej muzyki oraz selekcji. Jak można się spodziewać, nie zabraknie tego na jego debiutanckim albumie, na którym odkrywa miłość do różnych gatunków. Artysta zapowiada, że na jego najnowszym krążku usłyszymy inspiracje house, rave, grime, hardcore i nie tylko.

Miałem szczęście pracować z jedynymi z moich ulubionych artystów, którzy naprawdę byli spoiwem utrzymującym spójność projektu. Na tym albumie jest wiele znajomych dźwięków, do których moi słuchacze i zwolennicy przyzwyczaili się i dołączyli do mnie w głębokim nurkowaniu. Elementy emocjonalnej, ale ciężkiej i pompującej muzyki klubowej przeplatają się z house, jungle, rave i grime. Moje adoptowane miasto rodzinne, Londyn, było ogromną inspiracją do tego, jak moja muzyka ewoluowała i rozwijała się, a na What I Breathe chciałem stworzyć dzieło, w którym nie tylko znajdzie się coś dla każdego, kto był ze mną przez ostatnie 6 lat, ale także dla tych, którzy nie są jeszcze świadomi tego, czym jestem lub jaką muzykę tworzę.

– powiedział Mall Grab

Koniecznie sprawdź: Mall Grab: 5 utworów, które zbudowały jego markę na scenie

W ramach zapowiedzi albumu What I Breathe, który zostanie wydany w sierpniu nakładem własnej wytwórni artysty Looking For Trouble, Mall Grab udostępnił singiel Understand, w którym występuje wraz z wokalistą zespołu Baltimore TurnstileBrendanem Yatesem. Może być?

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mall Grab – Understand (Feat. Brendan Yates)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →