Audioriver 2022 – sporo melodyjnych brzmień i dnb w piątym ogłoszeniu

fot. Alex Kurunis
Festiwale News Zapowiedzi
Luke Slater

Dzień dobry! Mamy końcówkę maja, a to oznacza, że do płockiego festiwalu Audioriover pozostały już niecałe dwa miesiące. Dziś organizatorzy zapowiedzieli kolejną grupę artystów, która pod koniec lipca pojawi się na płockiej plaży nad Wisłą. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź!

Audioriver 2022 – bardzo melodyjnie

To ogłoszenie zdecydowanie zdominowali artyści reprezentujący taneczne i melodyjne brzmienia muzyki klubowej, w dodatku jest bardzo międzynarodowo. Miłośnicy letnich brzmień oraz podróży także będą czuli się jak w raju.

Wystąpi didżejka i producentka Alinka, urodzona w Kijowie obywatelka świata, która swoją selekcją podbiła serca słuchaczy na całym globie, szczególnie we współpracy z Shaunem J. Wrightem, byłym wokalistą Hercues Love Affair. Usłyszycie również pochodzącego z Grecji Echonomista, którego utwory znalazły się na kompilacjach Dixona, ponadto artysta miał okazję współpracować z… WhoMadeWho. Nie zabraknie też wschodzących gwiazd wyróżnionych przez DJ MagEli & Fur, a także rewelacji ostatnich lat z Tel Awiwu – Magit Cacoon. W Płocku wystąpi dobrze znany polskiej publiczności specjalista od wyspiarskich house’owych brzmień Ross From Friends, a także melodyjny duet Prismode & Solvane. Wisienką na torcie będzie obecność fińskiego reprezentanta Anjunabeats – skromnego chłopaka, miłośnika natury i spokoju, czyli Yotto.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Yotto – A Very Cold DJ Set – Lapland, Finland

Audioriver 2022 – troszkę mocniej

Nie zabraknie też paru mocniejszych akcentów sceny techno. Do Polski szybko powróci również budowniczy brytyjskiej sceny techno Luke Slater, ale tym razem ze swoim mocnym techno modularnym liveactem pod aliasem Planetary Assault System. W Płocku usłyszycie też wyjątkowy projekt czołowych francuskich producentów sceny techno Shlømo i Hadone’a o nazwie Viper Diva. Oczywiście nie mogło również zabraknąć polskich akcentów. Wystąpią doskonale nam znani artyści, czyli wrocławska didżejka i producentka An On Bast oraz Deas, który zagra b2b z belgijskim weteranem sceny Marco Bailey’em.

Planetary Assault Systems – Desert Races [MOTE050]

Audioriver 2022 – drum’n’bass też tu jest

Audioriver Festival to nie tylko muzyka w tempie 140 bpm. Dla miłośników szybszych rytmów z Wysp Brytyjskich organizatorzy również przygotowali nie lada gratkę, serwując w programie czołówkę sceny. Wystąpi A.M.C wraz z Phantomem, francuski duet Burr Oak, Redpill, Neonlight oraz Tim Reaper.

A.M.C – Let It Roll: SAVE THE RAVE 2021 | Drum and Bass

Festiwal odbędzie się w dniach 29-30 lipca w Płocku. Bilety na tegoroczną edycję festiwalu Audioriver znajdziecie na stronie wydarzenia.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →