MacStudio – marzenie producenta muzycznego

Lifestyle News Technologia

Kanadyjski youtuber Lonley Rocker przeprowadził nietypowy test na najnowszym sprzęcie firmy Apple – MacStudio. Efekty są piorunujące. Zobaczcie!

MacStudio – postrach wśród komputerów

Każdy producent muzyczny bądź live actowiec, korzystający z oprogramowania DAW, spotkał się kiedyś z problemem przeładowania komputera przez zbyt masywny projekt lub używanie procesożerczych wtyczek VST – to jeden z najbardziej irytujących i najgorszych problemów, które kompletnie rujnują kulturę pracy, marnują czas i kreatywny zapał.

Ableton – 10 Tips to handle your CPU Problems

W ubiegłym roku firma Apple wyszła naprzeciw oczekiwaniom domowych producentów audiowizualnych i nie tylko, wydając komputery z jeszcze mocniejszymi podzespołami i procesorami – M1 Pro i M1 Max. O teście laptopa wspominałem w swoim ostatnim artykule – Produkcja muzyki – jak zacząć?.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The New Macbook Pro M1 Max is INSANE!! | Music Production Test (Best Laptop for Producers??)

Kilka tygodni temu firma z Doliny Krzemowej ponownie wróciła z nowym produktem i tym razem mamy do czynienia z jedną z najbardziej potężnych jednostek, jakie kiedykolwiek widzieliśmy – Mac Studio M1 Ultra.

Introducing Mac Studio + Studio Display | Apple

Jednym z użytkowników nowego sprzętu jest pochodzący z Kanady producent muzyczny i gitarzysta Dan, znany pod youtube’owym aliasem Lonley Rocker. Youtuber postanowił zrobić test nowego sprzętu, aby zobaczyć, ile ścieżek jest w stanie pomieścić w jednej sesji w apple’owskim DAW-ie Logic Pro.

Naprawdę chciałem wiedzieć, czy Mac Studio jest dobrym rozwiązaniem do produkcji muzyki dla domowego studia. Cóż, ten test ujawnia wszystko i pokazuje, jak utrzymać wydajne działanie tego sprzętu we wszystkich Twoich produkcjach muzycznych i wideo.

– napisał w opisie filmu Lonley Rocker

Hans Zimmer byłby zachwycony.

Mac Studio M1 Ultra: How Many Audio TRACKS Can This REALLY Do?

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →