MacStudio – marzenie producenta muzycznego

Lifestyle News Technologia

Kanadyjski youtuber Lonley Rocker przeprowadził nietypowy test na najnowszym sprzęcie firmy Apple – MacStudio. Efekty są piorunujące. Zobaczcie!

MacStudio – postrach wśród komputerów

Każdy producent muzyczny bądź live actowiec, korzystający z oprogramowania DAW, spotkał się kiedyś z problemem przeładowania komputera przez zbyt masywny projekt lub używanie procesożerczych wtyczek VST – to jeden z najbardziej irytujących i najgorszych problemów, które kompletnie rujnują kulturę pracy, marnują czas i kreatywny zapał.

Ableton – 10 Tips to handle your CPU Problems

W ubiegłym roku firma Apple wyszła naprzeciw oczekiwaniom domowych producentów audiowizualnych i nie tylko, wydając komputery z jeszcze mocniejszymi podzespołami i procesorami – M1 Pro i M1 Max. O teście laptopa wspominałem w swoim ostatnim artykule – Produkcja muzyki – jak zacząć?.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

The New Macbook Pro M1 Max is INSANE!! | Music Production Test (Best Laptop for Producers??)

Kilka tygodni temu firma z Doliny Krzemowej ponownie wróciła z nowym produktem i tym razem mamy do czynienia z jedną z najbardziej potężnych jednostek, jakie kiedykolwiek widzieliśmy – Mac Studio M1 Ultra.

Introducing Mac Studio + Studio Display | Apple

Jednym z użytkowników nowego sprzętu jest pochodzący z Kanady producent muzyczny i gitarzysta Dan, znany pod youtube’owym aliasem Lonley Rocker. Youtuber postanowił zrobić test nowego sprzętu, aby zobaczyć, ile ścieżek jest w stanie pomieścić w jednej sesji w apple’owskim DAW-ie Logic Pro.

Naprawdę chciałem wiedzieć, czy Mac Studio jest dobrym rozwiązaniem do produkcji muzyki dla domowego studia. Cóż, ten test ujawnia wszystko i pokazuje, jak utrzymać wydajne działanie tego sprzętu we wszystkich Twoich produkcjach muzycznych i wideo.

– napisał w opisie filmu Lonley Rocker

Hans Zimmer byłby zachwycony.

Mac Studio M1 Ultra: How Many Audio TRACKS Can This REALLY Do?Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →