Kolejne nazwiska zasilają line-up Audioriver Festival 2022. Melodyjnie, hipnotycznie, mocno

fot. materiały prasowe
Festiwale News
Bicep, SNTS, Paula Temple

Audioriver ogłasza kolejnych artystów swojego festiwalu. BICEP Live, Neon Chambers Live, Paula Temple b2b SNTS i wiele więcej. Poznajcie wszystkich!

Chciałoby się rzec, że mamy właśnie powtórkę z zeszłorocznej rozrywki. Zakaz tańczenia oraz zamknięte kluby i dyskoteki brzmią wręcz komicznie, zważywszy na wcześniejsze ogłoszenia ministra Niedzielskiego, które wskazywały na bezcelowość takich obostrzeń. Jeszcze przed tygodniem restrykcje nie były jedyną metodą walki z pandemią, dziś jak się okazuje, są jedną z głównych.

Na szczęście w przypadku Audioriver Festival i innych przyszłorocznych festiwali muzycznych perspektywa ich (odpukać) odwołania nie mieści się w obecnych ramach obostrzeń. I chwała Bogu. Chyba nikt nie wyobraża sobie kolejnego roku bez obrania kierunku na Płock.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

RA Live: Bicep at Printworks 2018 | Resident Advisor

Audioriver 2022. Poznaliśmy kolejne nazwiska

Mając w pamięci artystów ogłoszonych na 15. edycję Audiovier z roku 2020, porównujemy ich obecność z nowym ogłoszeniem. I tak, pierwotnie zapowiedziani BICEP Live, SNTS b2b Paula TempleNeon Chambers Live, koniec końców rozświetlą swoim blaskiem Płock i okolice, podobnie jak nowi na liście: Adriatique, Roi Perez, Octo OctaHarriet Jaxxon, DJ Fresh, Filip Sonik b2b MIHVUKAS:ST Live, Kasra, DJ Holographic i Aksamit.

Przyczytaj również: Wielki powrót! Audioriver wprowadza zmiany od przyszłorocznej edycji

Audioriver 2022 ogłoszenie artystów line up
Audioriver Festival 2022 – line-up – drugie ogłoszenie, fot. Audioriver

Nowo ogłoszona lista artystów dołącza do zapowiedzianych wcześniej: Âme b2b Dixon, Baasch, Cormac, Dasha Rush b2b Błażej Malinowski, Gorgon City, Horse Meat Disco, I Hate Models, Len Faki, Monster DJ, S.P.Y ft. LowQui Mc, SEVDALIZA i Something Something.

Paula Temple b2b SNTS at Intercell

Harmonogram sprzedaży biletów dostępny jest na stronie https://www.audioriver.pl/bilety/. Obecna pula biletów na karnety 2 i 3-dniowe w cenie 350 i 430 zł będzie dostępna do 12 grudnia, do godziny 23:59. Przez kolejne dwa miesiące wynosić one będą odpowiednio 380 i 460 zł. Wszystkie zakupione karnety na Audioriver 2020 i 2021 zachowują ważność na 2022 rok.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →