Niechaj „Glue” wybrzmi na żywo. Duet Bicep wystąpi w Polsce w formule live

News Zapowiedzi
Bicep, Progresja, Warszawa

Nie znasz Glue = ostatnie 4 lata musiałeś/aś przespać w jaskini. Jeden z najbardziej rozchwytywanych współczesnych duetów świata elektroniki już niedługo (oby) zagra swój największy hit w warszawskiej Progresji. Czym prędzej rezerwujcie sobie wolny wieczór 9 lutego!

Jak dobrze pamiętamy, Bicep w formule live mieli wystąpić na Audioriver w 2020 roku. Irlandczycy z Północy, przypadającą na płocki festiwal wizytę, z wiadomych względów, byli zmuszeni odłożyć w czasie o kolejny rok. Pech chciał, że 15-edycja najpopularniejszego festiwalu w Polsce i tam razem została przełożona, przez co drugi raz musieliśmy obejść się smakiem. Szczęście w nieszczęściu, że na horyzoncie pojawił się bohater w lśniącej zbroi. Przychodzący w sukurs spragnionym fanom nie tylko Glue, ale i Atlas, AuraJust, jedna z największych agencji branży muzycznej nad Wisłą. Follow The Step, bo o niej mowa, przygotowała na początek 2022 roku nie lada gratkę.

RA Live: Bicep at Printworks 2018

Bicep. Do trzech razy sztuka

Pochodzący z Belfastu, a obecnie rezydujący w Londynie Andrew Ferguson i Matthew McBriar, wracają do Polski, by odwiedzić stołeczną Warszawę. W trzecim kwartale ubiegłego roku duet zapowiedział swój drugi album studyjny pt. Isles, który na rynku pojawił się w styczniu 2021. Zaktualizowany w kwietniu o trzy dodatkowe utwory (Meli, Light i Siena) album,momentalnie stał się hitem na Starym Kontynencie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mamy silne, mieszane emocje, związane z dorastaniem w Irlandii  – chcieliśmy wyjechać, ale po chwili pragnęliśmy wrócić. Isles jest po części medytacją nad tymi sprzecznościami. Walką między tym, co ekspansywne, a tym, co introspektywne, izolacją a euforią.

Jednemu z 10 dostępnych na krążku singli, Apricots, towarzyszył również teledysk wyreżyserowany przez wyróżnionego Nagrodą Brytyjskiej Akademi FilmowejMarka Jenkina. Ponowna wizyta Bicep w naszym kraju przyniesie wyjątkowy live act wzbogacony o utwory z najnowszego albumu. Nie możecie tego przegapić!

Apricots

Na warszawskim koncercie w Progresji,  który jest zaplanowany na 9 lutego 2022 roku, z pewnością można oczekiwać największych i najlepszych hitów duetu. Co się odwlecze, to nie uciecze, dlatego trzymamy kciuki, by duet koniec końców ponownie zagrał w naszym kraju. Bilety będą dostępne w sprzedaży od piątku, 6 sierpnia o godzinie 16:00Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →