Line-up Audioriver 2022 zasilają nowe nazwiska. Robert Hood, WhoMadeWho, The Blaze i dziewięć innych

Fot. Tom Doms
Eventpromo News
Audioriver, Audioriver 2022, Płock, Festiwal, Robert Hood

Jeśli ktokolwiek jeszcze wątpi w powodzenie realizacji tegorocznej edycji Audioriver, czym prędzej powinien zmienić nastawienie. Skoro sami organizatorzy nie widzą przeciwskazań w ogłaszaniu kolejnych artystów swojego festiwalu, sygnał jest jasny i klarowny - do zobaczenia w lipcu. Jak nie teraz, to już chyba nigdy.

Końcówka lipca, środek festiwalowego lata i Płock, który od ponad 15 lat jest stałym punktem na mapie tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Wielu z nas nie wyobraża sobie kalendarza bez zaznaczonego na czerwono terminu Audioriver Festival. Jak dobrze wiemy, w dwóch ostatnich latach – z wiadomych względów – piętnasta edycja płockiego festiwalu nie mogła odbyć się w wyznaczonych terminach. Po trzyletnim rozbracie z płocką plażą nic już nie stoi na przeszkodzie, aby największy polski festiwal elektroniczny mógł się wreszcie odbyć.

Audioriver, Audioriver 2022, Płock, Festiwal, Robert Hood
Fot. Audioriver

Audioriver 2022. Poznaliśmy trzecie ogłoszenie

Niemalże równo dwa miesiące od drugiego ogłoszenia „szczęśliwej trzynastki” włodarze Audioriver przychodzą do nas z nowymi nazwiskami. I tak jak przy dwóch poprzednich ogłoszeniach, tak teraz mamy do czynienia z „powtórkami z rozrywki” (Catz 'n Dogz, Robert Hood), jak również z zupełnie nowymi (Terr i LSDXOXO).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nowa dwunastka nazwisk prezentuje się następująco: Mind Against, WhoMadeWho live, BCee, The Blaze, Terr, Dr. Rubinstein, Robert Hood live, Peach, LSDXOXO, Friction, Fred V, Catz 'n Dogz. Organizatorzy podkreślają, że na poczet piętnastej edycji Audioriver, The Blaze zagrają swój nowy live show z materiałem z niewydanej jeszcze płyty.

Audioriver, Audioriver 2022, Płock, Festiwal, Robert Hood
Fot. Audioriver

Trzecia pula artystów dołącza do dotychczas ogłoszonych: Adriatique, Aksamit, Âme b2b Dixon, Baasch, BICEP live, Cormac, Dasha Rush b2b Błażej Malinowski, DJ Fresh, DJ, Holographic, Filip Sonik b2b Mihvu, Gorgon City, Harriet Jaxxon, Horse Meat Disco, I Hate Models, KAS:ST live, Kasra, Len Faki, Monster, Neon Chambers live, Octo Octa, Paula Temple b2b SNTS, Roi Perez, S.P.Y ft. MC LowQui, Sevdaliza, Something Something.

Tańsze bilety na Audioriver będą dostępne w sprzedaży tylko do najbliższej niedzieli, tj. 20 lutego do godz. 23:59.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →