Blue Punisher – najsilniejsza na świecie „pigułka szczęścia” przechwycona w klubie nocnym w Manchesterze

Fot. MANDRAKE
News
Pigułki Blue Punisher - czegoś takiego jeszcze nie było

„Niebieski Kat" zawiera pięciokrotnie większą dawkę MDMA niż zwykle tego typu tabletki. Pigułki zostały przechwycone w jednym z klubów w Manchesterze.

Blue Punisher – czegoś takiego jeszcze nie było

Najsilniejsza na świecie pigułka ecstasy trafiła w ręce policji, po tym, jak bramkarze w jednym z klubów nocnych w Machesterze przechwycili ją od lokalnych dealerów. Uważa się, że zawiera około pięciokrotnie większą dawkę MDMA niż zwykle tabletki i może potencjalnie spowodować poważne szkody w organizmie.

Pigułka, nazwana Blue Punisher, została dwukrotnie przetestowana przez laboratorium analizy narkotyków MANDRAKE na Manchester Metropolitan University i stwierdzono, że zawiera 477 mg MDMA. Już 125mg MDMA, zawarte w standardowo sprzedawanej porcji proszku, w tabletce lub w krysztale, uważane jest za dużą dawkę.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najsilniejsza na świecie "pigułka szczęścia" przechwycona w UK

Czaszka na tabletce

Niebieskie pigułki Punisher są łatwo rozpoznawalne przez wytłoczone logo czaszki, które używa jedna z postaci Marvela, jak również ich charakterystyczny kolor. MANDRAKE wystawił ostrzeżenie na Twitterze, aby ostrzec ludzi o ich obiegu. Nawet jedna połówka Punishera to bardzo duża dawka MDMA. „Najgorsze, że tak duże stężenie narkotyku nie zwiększy efektu jego działania, ale zwiększa ryzyko śmierci” – czytamy w oświadczeniu MANDRAKE. Laboratorium potwierdziło również, że pigułka była znacznie cięższa niż inne pigułki normalnie występujące na rynku – waży 650mg.

Według portalu VICE, pigułka jest prawdopodobnie najmocniejszą tabletką ecstasy w historii. Wielu ekspertów od testowania narkotyków stwierdziło wprost, że nigdy nie widziało nic mocniejszego. Rzecznik rugsdata.org, amerykańskiego laboratorium analizy narkotyków, które przetestowało tysiące tabletek ecstasy z całego świata, przekazał prasie informację, że była to „najmocniejsza wersja ecstasy z jaką miał do czynienia”, którą zarejestrowali.

To jest nowy rekord świata. Nie możemy wykluczyć, że to najsilniejsza pigułka ectasy, jaka kiedykolwiek powstała – stwierdził analityk narkotykowy Guy Jones z Reagent Tests UK.

Podrabiane MDMA może być zabójcze

W ostatnich miesiącach eksperci zaobserwowali niedobór MDMA w Wielkiej Brytanii. Wpływ na to ma Brexit i wynikające z niego zakłócenia na linii dostaw. Z tego powodu po klubach zaczęły krążyć fałszywe tabletki MDMA. Partia niebieskich pigułek „Tesla” spowodowała śmierć dwóch osób i hospitalizację 22 w Bristolu i Londynie.

GusGus zagra w Katowicach

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →