DJ Snake łączy siły z Marvel Studios w „Run It”

W ramach promocji najnowszego filmu Shang-Chi, Marvel Studios zaprosiło do współpracy DJ Snake'a, który wyprodukował kawałek Run It z dwoma gwiazdami światowego formatu.

DJ Snake, człowiek od współprac z największymi

Próbując opisać historię DJ Snake’a, nie sposób zacytować słynne Started from the bottom, now we here. Francuski producent w zaledwie 6 lat zaczynając od zera doszedł do statusu międzynarodowej gwiazdy. W 2012 roku spamował skrzynkę mailową Diplo aby ten wydał jego Bird Machine, dwa lata później na salonach pojawiło się Turn Down For What z Lil Jonem, następnie Lean On, Taki Taki i proszę bardzo, światowy format zaklepany, Made In France

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Pomijając kilka mniejszych współprac DJ Snake’a, w latach 2018-2021 z jego wizerunku skorzystały lub korzysta przynajmniej pięć marek o światowej rozpoznawalności. Zaczęło się od marki technologicznej HP i odtworzeniu słynnego utworu ze Star Wars, następnie Beats by Dr. Dre, Hublot, Range Rover przy okazji teledysku do wspomnianego Taki Taki, wieloletni kontrakt z marką odzieżową Puma oraz…

DJ Snake w Marvel Studios!

3 września 2021 roku do kin trafi nowy obraz wyprodukowany przez słynne Marvel Studios zatytułowany Shang-Chi. W Polsce jego pełen tytuł to Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. W filmie główną rolę zagra Simu Liu, który jako Shang-Chi zostanie wciągnięty w sieć tajemniczej organizacji Ten Rings i będzie musiał zmierzyć się z przeszłością, którą myślał, że zostawił już za sobą.

DJ Snake prezentuje kawałek „You Are My High”

Swoją niemałą cegiełkę do całej produkcji dołożył DJ Snake, tworząc na potrzeby filmu dla Marvel Studios singiel Run It, na którym udzielili się Rick Ross oraz Rich Brian.

Produkcja jest utrzymana w tym samym g-house’owym stylu co Frequency 75 z albumu Carte Blanche. Zarówno w Run It jak i Frequency 75 słychać inspirację legendarnym Gesaffelsteinem i totalnie nikomu nie powinno to przeszkadzać. W końcu obaj są Francuzami, a ten młodszy otwarcie przyznaje się, że jest fanem starszego.

Posłuchaj Run It DJ Snake’a z Rick Rossem i Rich BrianemPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →