W Wielkiej Brytanii brakuje MDMA. Powód jest…nietypowy

Fot. Pixabay
News
AAAAA kupię pilnie MDMA

Trudności w dostępie do MDMA doprowadziły do tego, że w klubach zaczęły krążyć potencjalnie niebezpieczne "fałszywe" alternatywy.

AAAAA kupię pilnie MDMA

Część bywalców klubów nocnych w Wielkiej Brytanii nie mają obecnie lekko. Wszystko przez niedobory MDMA spowodowane przez… brak kierowców ciężarówek. Eksperci uważają bowiem, że niedawne zmniejszenie liczby pojazdów ciężarowych przewożących towary w całej Wielkiej Brytanii i do krajów UE miało wpływ na dystrybucję substancji. Przyczyny tego stanu rzeczy należy upatrywać w Brexicie i pandemii koronawirusa.

Niedobór  MDMA z pewnością może być wynikiem zmniejszenia liczby samochodów ciężarowych przewożących towary z Europy, gdzie nielegalne towary byłyby zazwyczaj ukryte wśród legalnych produktów, a gdzie dostawcy dali pierwszeństwo dostawie bardziej lukratywnych narkotyków, takich jak kokaina i heroina – wyjaśnia w rozmowie z Metro, Niamh Eastwood, dyrektor wykonawczy organizacji charytatywnej Release.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MDMA nieopłacalne dla dealerów

Producenci MDMA w Holandii – główny obszar produkcji – mogą nie widzieć handlu MDMA jako wystarczająco opłacalnego, dopóki festiwale i kluby nie powrócą w swojej pełnej odsłonie. Informację tę należy jednak traktować  całkowicie poważnie. Trudności w dostępie do MDMA doprowadziły bowiem do wzrostu fałszywych alternatyw w brytyjskich miejscówkach. Organizacja charytatywna The Loop, zajmująca się testowaniem narkotyków i doradztwem, poinformowała, że tylko połowa MDMA testowanego na Lost Village Festival w ostatni weekend rzeczywiście zawierała tę substancję. Zamiast tego, imprezowiczom sprzedawano mieszankę substancji zastępczych, takich jak 4-CMC, 3-MMC i eutylon – wszystkie z nich mogą powodować niepokój, paranoję i bardziej intensywne ponowne dawkowanie. Organizacja Manchester Drug Analysis & Knowledge Exchange (MANDRAKE) wydała w tej sprawie odpowiednie ostrzeżenia w mediach społecznościowych.

MDMA – mnożą się fałszywki

Od czasu ponownego otwarcia klubów w Wielkiej Brytanii, doszło do kilku głośnych incydentów związanych ze szkodliwymi partiami Ecstasy. W lipcu 2 osoby zmarły w Bristolu, a kolejnych 20 trafiło do szpitala po zażyciu niebieskich pigułek Tesla, które zawierały mocną porcję MDMA.

TEN ARTYKUŁ NIE MA NA CELU PROMOWANIA ŚRODKÓW, KTÓRE W NASZYM KRAJU UZNANE SĄ JAKO NIELEGALNE, A ICH UŻYTKOWANIE MOŻE DOPROWADZIĆ DO UTRATY ZDROWIA LUB ŻYCIA.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →