Park Hye Jin wróci do Polski. Po Poznaniu, czas na Wrocław

Eventpromo
Park Hye Jin - Fot. Sam Pyatt

Wygląda na to, że Park Hye Jin na dobre spodobało się w Polsce. I vice versa. Po ubiegłorocznych występach na Audioriver i w poznańskim Projekt LAB, przyszła pora na kolejną wizytę w Polsce.

Park Hye Jin. Utalentowana outsiderka

Koreanka to artystka multidyscyplinarna. Jej numery nie opuszczają topowych rankingów Mixmaga, a ona sama wyznacza sobie nową drogę w klubowym środowisku. Tworzony przez nią k-house jest wypadkową różnorodnych inspiracji. Komponując swoją muzykę, Park Hye Jin jest zaangażowana w proces z każdej ze stron. Pisze teksty, produkuje, śpiewa, rapuje i gra sety. Porównywana do Peggy Gou czy Yaeji, Park jest outsiderką, która swoim eklektycznym materiałem wprowadza na scenę zupełnie nową jakość.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Park Hye Jin. Koreański rap i brytyjski house

Jak sama przyznaje w wywiadach, nie przywiązuje uwagi do tego, w jaki sposób określana jest jej muzyka. Jako didżejka i producentka nie stara się tworzyć w oparciu o jakąś konkretną stylistykę. Liczy się to, co czuje i co podoba się jej tu i teraz.

Park Hye Jin

Park Hye Jin

Urodziła się w Seulu i dorastała słuchając lokalnych raperów. W chwili przenosin do Londynu, zetknęła się z muzyką DisclosureMura Masy i Jamiego XX. Po zobaczeniu ich na żywo, poczuła, że to właśnie wyspiarski house jest tym, do czego jest jej blisko. Jednak słuchając jej produkcji nie da się nie oprzeć wrażeniu, iż po drodze Koreanka wykreowała absolutnie wyjątkowe brzmienie. Jej styl łączy w sobie elementy dream-state house, surowego hip-hopu i psychodelicznych motywów darkwave. To wszystko sprawia, że jej występy to zupełnie nowatorskie, świeże doświadczenia taneczne.

Występy na Weather Festival, Melt! Festival, Dour Festival, Circoloco at DC10, Montreux Jazz Festival, Lost Village Festival. Do tego sety zarówno na Ibizie, jak i w Berghain, a także występ w ramach Boiler Roomu. To wszystko można traktować jako zapowiedź nadchodzącej, ogromnej kariery Park.

Park Hye Jin / 18.04 / Transformator

Ostatnim razem Koreanka gościła we wspomnianym klubie Projekt LAB. Impreza w Poznaniu odbyła się pod szyldem audycji Duszne Granie. Zwieńczony sukcesem event szybko doczekał się powtórki. Tym razem Park zagra we wrocławskim Transformatorze. Impreza odbędzie się 18 kwietnia. Prócz Koreanki zagrają Whyba, reprezentant regime oraz Łukasz Kowalka, który z Park miał okazję dzielić konsolę w Poznaniu.

Bilety na to wydarzenie dostępne są już na stronie Biletomat.pl.

PARK HYE JIN / TRANSFORMATOR

Biletomat.pl
35 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →