Undercity przedstawia pełen program czwartej edycji. Wiemy, kto tym razem zagra w hali COS Torwar

Fot. Adrian Chmielewski
News
Undercity przedstawia pełen program czwartej edycji. Wiemy, kto tym razem zagra w hali COS Torwar

Na niespełna miesiąc przed ponowną wizytą na warszawskim Torwarze poznaliśmy pełen program czwartej edycji Undercity.

Jeden z wielu projektów grupy Follow The Step po raz czwarty zawita na początku listopada do stołecznej hali Torwar. Organizatorzy i tym razem stawiają na czołowe i sprawdzone nazwiska polskiej i zagranicznej sceny techno. Zmianą względem poprzedniej edycji jest skrócenie czasu trwania wydarzenia. Po roku impreza wraca do pierwotnego kształtu, szykując się na jeden intensywny do granic możliwości dzień. Wydarzenie zaplanowano na 5 listopada.

Czytaj również: W stronę dobrych zmian. Byliśmy na Undercity 2021 i jest lepiej niż myśleliśmy [relacja]

Undercity po raz czwarty

Przygoda Undercity ze sceną trwa z przerwami od 2018 roku. Festiwal od pierwszej edycji dał się poznać jako projekt lubiący stawiać na jakość i jeszcze więcej efektywności, przedsięwzięcie, które stale ewoluuje i za cel stawia sobie łatwość w zaskakiwaniu swoich odbiorców. Przestrzeń hali Torwar w połączeniu z ingerencją potrafiącego świetnie ją zagospodarować organizatora rokrocznie oferuje niezapomniane wrażenia na każdej z pieczołowicie i innowatorsko przygotowanych scen.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Inny klimat w zależności od granej muzyki – na Undercity każdy znajdzie coś dla siebie. Od sceny głównej Metropolis – pełnej melodyjnych i progresywnych brzmień techno i house, po Tunnel i District – z ciężkim i szybkim techno, kończąc na ukrytym w gąszczu świateł City Hall, czyli mniej oczywiste, berlińskie brzmienie rodem z Sisyphos i Kater Blau.

Dzięki spektakularnej aranżacji hali COS Torwar sceny przypominać będą podziemne miasto zlokalizowane w bliżej nieokreślonej, cyberpunkowej przyszłości. W trakcie Undercity zaadaptowane zostaną wszystkie przestrzenie, korytarze i obszary Torwaru. Każda ze scen posiada dedykowanego projektanta od świateł i scenografii. Undercity to najbardziej zaawansowany wizualnie halowy projekt nie tylko w Warszawie, ale i w Polsce

– piszą organizatorzy w notce prasowej.

Pełen line-up czwartej edycji Undercity tworzą: A_GIM / Jurek Przezdziecki live, Adriana Lopez, Alarico, Amount Live, Anetha, Anna, Atlantik live, Beskres, Blame The Mono, Cassie Raptor, Charlie Sparks, Force Reaction (Kaiser & Kwartz), Freddy K, Internal Explorer, Kas:st, Kotoe, Oscar Mulero, Piotr Ho b2b Kuak, Reinier Zonneveld live, Sagan, SHDW & Obscure Shape, Shlømo, Tony Casanova, vitcat, Wallis.

Undercity przedstawia pełen program czwartej edycji. Wiemy, kto tym razem zagra w hali COS Torwar

Bilety w ostatniej puli do kupienia są w cenie 229 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →