Freddy K gwiazdą filmu o włoskim boksie lat 90.

Fot. Materiały promocyjne
News
Freddy K wkracza do kin

Freddy K w filmie zatytułowanym Ghiaccio zagra samego siebie. Sprawdźcie szczegóły.

Freddy K wkracza do kina

Już za kilka dni do włoskich kin wchodzi nowy tytuł opowiadający dzieje rzymskiego boksu sprzed 30 lat. W filmie Ghiaccio, bo nim mowa, w jednej z główny ról zobaczymy Alessio Armeniego, znanego szerzej jako DJ Freddy K. Obraz reżyseruje Fabrizio Moro oraz Alessio De Leonardis, a oprócz Freddy’ego K zobaczymy w nim m.in. Giacomo Ferrarę i Vinicio Marchioniego.

Jestem niezwykle dumny, że mogę ogłosić mój występ w Ghiaccio, pięknym filmie osadzonym na przedmieściach Rzymu w latach 90-tych. To był zaszczyt być poproszonym o zagranie siebie, Freddy’ego K, podczas ważnego i wciąż aktualnego rozdziału mojej historii, kiedy prowadziłem program Virus w latach 90. Czeka was naprawdę trzymająca w napięciu historia z bardzo dobrą reżyserią i jednymi z moich ulubionych włoskich aktorów – napisał Armeni na Instagramie.

Fot. Ghaccio

Freddy K i jego Virus

Uruchomiony w 1993 roku, Virus był programem radiowym prowadzonym przez sześć dni w tygodniu przez Armeniego. Odegrał on kluczową rolę w kształtowaniu jego kariery – w ciągu roku podpisał kontrakt z legendarną włoską wytwórnią ACV, która wkrótce potem wydała jego debiutancką EP-kę i album.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ghiaccio (czyli „lód”)  będzie miał swoją premierę we Włoszech 7, 8 i 9 lutego. Poniżej możecie zobaczyć trailer do filmu. Na razie nie wiadomo, czy produkcja trafi również do polskich kin.

Ghiaccio – Trailer

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →