Awakenings i Reinier Zonneveld szykują największą imprezę techno pod dachem

Festiwale
Awakenings i Reinier Zonneveld szykują największą krytą imprezę techno

Holenderscy giganci techno - Awakenings i Reinier Zonneveld łączą siły, aby stworzyć największy kryty parkiet taneczny techno podczas ADE w legendarnej Ziggo Dome o pojemności 13 tysięcy miejsc. Będzie to całonocny solowy występ na żywo  Zonnevelda.

Odbywająca się w piątek 15 października impreza, jest częścią legendarnego corocznego programu Awakenings dla Amsterdam Dance Event, w ramach którego lokalny promotor organizuje serię ogromnych wydarzeń techno w kultowych miejscach, które są jednymi z największych pokazów tygodnia ADE.

Mamy to! ADE potwierdza swoją jubileuszową edycję

Awakenings, Reinier Zonneveld i największy kryty parkiet taneczny techno

Będzie to nie tylko największa halowa impreza Awakening, jaką kiedykolwiek wyprodukowano, ale także pierwsza impreza techno w Ziggo Dome, największej sali koncertowej w Amsterdamie, która przez lata gościła wiele znanych na całym świecie występów na żywo. Wydarzenie ma być największym eventem techno z jednym artystą, w jednym pomieszczeniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kiedy Awakenings zwróciło się do mnie, aby poprowadzić pokaz w Ziggo Dome podczas ADE, gdzie występowali najwięksi artyści na świecie, na początku nie mogłem w to uwierzyć. Zorganizowanie takiego wydarzenia podczas ADE z Awakenings to naprawdę spełnienie marzeń Nie mogę się doczekać, kiedy zmiażdżę Ziggo Dome przez całą noc z 13 000 imprezowiczów – mówi Reinier Zonneveld.

Po ponad roku bez wydarzeń Awakenings, jesteśmy podekscytowani, że wrócimy z nowym wydarzeniem ADE, które będzie naszą największą produkcją halową w historii. To, że możemy to zrobić razem z Reinierem Zonneveldem, wspaniałym rodzimym artystą techno, jest wspaniałe. Aby uzyskać prawdziwe uczucie Awakenings w Ziggo Dome, do czego przywykli fani, odnowimy całą salę. Przesuniemy wejścia i postawimy najszerszą i najwyższą scenę, jaka kiedykolwiek istniała – mówi Tim Middelesch, Marketing Manager w Awakenings.

Awakenings i Reinier Zonneveld na ADE

Awakenings ADE 2021 całkowicie wyprzedane

W październiku Awakenings ponownie zawita na Amsterdam Dance Event z 7 wydarzeniami. Bilety na wszystkie z nich są już wyprzedane. Z pełnym line-upem imprezy możecie zapoznać się poniżej:

Awakenings ADE 2021Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →