Reinier Zonneveld idzie na rekord. Holender zagra najdłuższy live-act w historii

via facebook.com/ReinierZonneveld
News
Reinier Zonneveld

Reinier Zonneveld spróbuje pobić rekord świata, grając najdłuższy live-act w historii oficjalnych występów. Ponad 11-godzinne show zaplanowano w trakcie Karen Maar Festival w Holandii. Sprawdź szczegóły.

Reinier Zonneveld. Historyczny live-act

W trakcie nadchodzącego sezonu festiwalowego gwiazda holenderskiej sceny techno Reinier Zonneveld planuje pobić rekord w długości pojedynczego, zarejestrowanego występu w formule live-act. Spróbuje tego dokonać 5 sierpnia w trakcie festiwalu Karen Maar Festival, którego jest pomysłodawcą. Impreza odbędzie się na ziemi popularnego performera – miejsce zamieszania to historyczny Stadsblokken w Arnhem. Reinier będzie jedyną osobą występującą na Main Stage, grając bez przerwy ponad 11 godzin. Drugą scenę tego samego wieczoru przejmą artyści związani z labelem holendra Filth On Acid. Podczas imprezy Reinier podejmie próbę pobicia swojego osobistego wyniku i złamania rekordu świata w najdłuższym występie na żywo w historii.

via facebook.com/ReinierZonneveld

Reinier Zonneveld szybko stał się jednym z największych nazwisk na scenie techno. Jego niezrównane techniczne i klasyczne umiejętności muzyczne sprawiły, że zyskał sobie rzeszę fanów na całym świecie. W ekspresowym tempie znalazł swoje miejsce na największych scenach, występując w takich miejscach jak EXIT Festival czy Awakenings. Na Karren Maar Festival Zonneveld planuje wyciągnąć swój cały studyjny sprzęt, dając maratoński, historyczny występ. Rozbudowany live-set zawierać będzie znane klasyki jak i wiele niewydanych utworów, połączonych z improwizowanym pierwiastkiem spod rąk Reiniera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nie mogę się doczekać aby w tym roku przenieść sprawy na kolejny poziom podczas Karren Maar Festival. Nieczęsto mam okazję dawać tak długie show podczas jednego występu. Odliczam dni do wspólnego rave’u na własnym festiwalu z 25.000 tysięczną publiką

Czytaj także: Najczęściej bookowani techno artyści na festiwalach – raport

Pisząc o rekordach w długości pojedynczego występu nie sposób pominąć maratońskie sety w trakcie rumuńskiego festiwalu Sunwaves. W 2019 roku włoski DJ i producent Joseph Capriati pobił wynik Dubfire’a i Marco Caroli grając bez przerwy 27 godzin i 40 minut.

Reinier Zonneveld live | EXIT Festival 2022Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →