Mamy to! ADE potwierdza swoją jubileuszową edycję. Awakenings następne?

Fot. ADE
Festiwale News
ADE Amsterdam Dance Event

ADE potwierdza jubileuszową edycję swojego festiwalu, zaplanowanego w dniach 13-17 października 2021 roku. Sprawdza się tym samym plan wsparcia przed holenderski rząd, na czele z ministrem kultury, Ingrid van Engelshoven, dotkniętych przez pandemię organizatorów festiwali muzycznych.

Styczniowe ogłoszenie przez holenderski rząd specjalistycznego funduszu w wysokości co najmniej 300 milionów euro, umożliwiło organizatorom planowanie imprez na drugą połowę 2021 r. Tym samym, projekty, które zostały przeniesione na jesień i którym ponownie groziłoby odwołanie wskutek pandemii, zostaną objęte rządowym ubezpieczeniem.

ADE 2021 zgodnie z planem!

W wyniku szeroko zakrojonej kampanii szczepień i możliwości przeprowadzania szybkich testów w Holandii, ADE potwierdził organizację swojej październikowej imprezy. 25. edycja amsterdamskiego festiwalu odbędzie się w dniach 13-17 października. Nie będąc pewnym fizycznej realizacji całego przedsięwzięcia, pod uwagę brano organizację festiwalu online. Teraz już wiemy, że zarówno sama impreza, jak i konferencja ADE 2021, odbędą się bez przeszkód.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Armada Music – ADE 2016 Official Aftermovie

Celem organizatorów Amsterdam Dance Event jest chęć jak najlepszego zapewnienia wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. Oferując w tym celu bogaty i zróżnicowany program dla artystów i entuzjastów muzyki, holenderski festiwal z radością rozpoczyna przygodę ADE Festival 2021. Więcej informacji poznamy w niedalekiej przyszłości.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →