Romantyzm, głębia i energia. Beskres by Kamp! wystąpi w Poznaniu i Sopocie

News
Beskres

Decyzja o oddzieleniu bardziej klubowych inspiracji i dedykowanie im nowego projektu okazała się strzałem w dziesiątkę. Beskres, czyli didżejski koncept Michała Słodowego i Radka Krzyżanowskiego z Kamp!, szturmem zwojował polskie kluby i festiwale. Rodzima publiczność przyjęła nową propozycję z otwartymi ramionami jak kraj długi i szeroki. W najbliższy weekend Beskres zawitają do Poznania, by przejąć parkiet w Projekt LAB, a już za tydzień wystąpią w sopockim Sfinks700.

Tuż po inauguracji działalności nowego projektu, tak pisał o nim Wiktor Zdzienicki:

To właśnie romantic techno, jak sami określają, przeważa w ich muzycznej selekcji. Znajdują się w niej produkcje rodem z takich wytwórni jak Crosstown Rebels, Oddity czy Afterlife, ale także utwory Jorisa Voorna i Adana Twins.

Zachwyty nad Beskresem słychać zewsząd. Panowie wpuścili sporo świeżości do lokalnej sceny klubowej. Sami przyznają, że są zaskoczeni pozytywnym przyjęciem ich projektu, o czym opowiedzieli – jako Kamp!Novice i Mr Lexowi w jednym z odcinków naszego cyklu videopodcastów, Miastosfera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KAMP!: Jesteśmy w tej chwili samowystarczalnym zespołem

Beskres. Energia płynąca z natury

Jak następnie sam dodał, podejście przedstawiane pod szyldem „Beskres”: „Ma (…)zamyśle kojarzyć się z dodatkową energią płynącą z natury i inspiracją do łączenia melodyjnych dźwięków”. Kto widział Michała i Radka za konsolą, ten musi się z tym zgodzić – hipnotyzująco-pulsujące dźwięki przenikają przez ciało wprawiając je w taneczne wibracje.

BESKRES dj set by KAMP! @ WISŁOUJŚCIE 2019

Beskres w Projekt LAB. Noc pełna wrażeń

Panowie przyjadą do Poznania już w najbliższy weekend. W sobotę, 20 listopada, Beskres zagrają w doskonale znanym miejscu na klubowej mapie Polski – Projekt LAB. Radek i Michał odwiedzą Wielkopolskę na zaproszenie kolektywu ATR. Didżejsko-bookerska ekipa zatroszczyła się o to, by cały line-up sobotniej imprezy wypełniony był mocnymi nazwami. Prócz headlinerów wieczoru, na Grochowych Łąkach usłyszymy Enigmatica (live), Sassafras Tree, Kemota, Matta Boguckiego, Nazaruka i Chaikę. Takie zestawienie gwarantuje całą noc pełną wrażeń – niezależnie przy której scenie planujecie się bawić, tam na pewno nie zabraknie dobrej muzyki. Patrząc na program wydarzenia, można spodziewać się szerokiego przekroju gatunkowego – od wspomnianego romantic techno, przez bardziej melodic-deepowe brzmienia, aż po house czy dark disco.

Sassafras Tree dj set @ Project MASOW – Dęblin

Rysy i Beskres w Sfinks700

W następną sobotę projekt będzie można usłyszeć w Sopocie. Klub Sfinks700 zaprasza w swoje progi na imprezę z cyklu One Night In Sopot, na której oprócz Beskres by Kamp! wystąpią również Rysy z live actem.

Beskres w Poznaniu i Sopocie – gdzie kupić bilety?

Wejściówki na imprezę w Poznaniu znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się – wydarzenie cieszy się dużym powodzeniem wśród wielkopolskich fanów i fanek głębokich, klubowych brzmień.

Tydzień później Beskres w towarzystwie innego duetu, a mianowicie Rysy, zagrają w Sfinks700. Bilety na wydarzenie, które odbędzie się 27 listopada, również znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

BESKRES DJ SET BY KAMP!

Biletomat.pl
30 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →