TOP 10 setów Ricardo Villalobosa

Fot. Materiały promocyjne
News
Ricardo Villalobos - TOP 10 setów

Absolutny mistrz minimalu i wirtuoz hipnotycznych setów, Ricardo Villalobos zagra w czerwcu w Polsce. Z tej okazji przypomnijmy sobie najlepsze występy na żywo chilijskiego DJ-a.

Legendarny Ricardo Villalobos

Ricardo Villalobos to prawdziwy człowiek-instytucja i idealny przykład gościa, który wie, jak dawać niezapomniane DJ-sety. Nie bez powodu  mimo upływu czasu niezmiennie funkcjonuje jako jedno z najbardziej gorących nazwisk w świecie minimal techno i microhouse, a jego upodobanie do setów o długości maratonu też na szczęście pozostaje bez zmian. To stały bywalec zarówno największych letnich festiwali jak i najbardziej poważanych klubów w Europie i na świecie, gdzie stale przyciąga spragnione gwarantowanej dobrej zabawy tłumy.

Podczas setów Villalobosa nie da się nudzić – artysta umiejętnie wyczuwa bowiem nastroje na parkiecie, do nich dostosowując różnorodność sposobu miksowania. Niezależnie, czy chodzi o wschody słońca na Ibizie, czy wielogodzinne balangi w Berlinie i Londynie, Villalobos zawsze staje na wysokości zadania. Artysta do dziś przyjaźni się z takimi gigantami sceny elektronicznej, jak Richie Hawtin, Sven Vath i Luciano.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ricardo VillalobosTOP 10 setów wg Muno.pl

DJ grywał już w Polsce, a w czerwcu po raz kolejny odwiedzi nasz kraj. Tym razem wystąpi 12 czerwca w katowickiej Walcowni Cynku, w ramach cyklu imprez ELEKTROKLUB. Jest to więc idealny moment na przedstawienie Wam TOP-ki z najlepszymi, naszym zdaniem, setami, które w swojej karierze dał Ricardo Villalobos.

Nr 10: Ministerium Club Lisbon (2013)

Nr 9: Soundeck Chile (2019)

Nr 8: Sunrise, Kristal Glam Club (2006)

Nr 7: Outline (2015)

Nr 6: Ambiq with Ricardo Villalobos – Live In Berlin (2016)

Nr 5: Fabric (2017)

Nr 4: Exit Festival (2010)

Nr 3: Time Warp (2015)

Nr 2: Ambasada Gavioli Izola (2018)

Nr 1: Love Parade (2006)

Ricardo Villalobos – bilety na występ w Polsce

Na występ Ricardo Villalobosa w Polsce możecie wybrać się już 12 czerwca do Katowic. Artysta wystąpi w Walcowni Cynku, w ramach cyklu imprez ELEKTROKLUB. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w swoim mieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

ELEKTROKLUB VII: Ricardo Villalobos, Katowice

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →