Mamy dla Was coś nowego. Chodźcie z nami w Tango

News
Tango #idęwtango

Od jakiegoś czasu Wasze oczy cieszyć może widok nowej strony Muno.pl. To jednak nie koniec innowacji z naszej strony. Dziś pragniemy przedstawić Wam coś zupełnie nowego. Poznajcie aplikację Tango.

Tango aplikacja na telefony

Imprezy i festiwale, ale przede wszystkim szeroko rozumiana kultura, stanowi ważną część naszego życia. Postanowiliśmy nieco „poukładać” tę sferę tworząc narzędzie, dzięki któremu jego organizacja będzie łatwa i przyjemna. Stąd narodził się pomysł aplikacji, która ma za zadanie dostarczyć nam najpotrzebniejszych informacji w zależności od tego, co nas interesuje i gdzie aktualnie się znajdujemy.

Tango – link do pobrania na system Android i IOS:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

https://tangoapp.pl/

Tango – setki wydarzeń, dziesiątki wrażeń, jedna aplikacja

Tango to coś więcej niż aplikacja dedykowana jedynie festiwalom. To multifunkcjonalna platforma dla szeroko pojętej kultury.

Z jednej strony Tango jest źródłem najważniejszych informacji dotyczących eventów, na które się wybieramy. Dzięki FanZone dedykowanemu konkretnej imprezie, w jednym miejscu znajdziemy biografie artystów, timetable czy mapę terenu festiwalu. Spośród funkcji znanych z podobnych aplikacji, mamy możliwość zaznaczenia występów tych muzyków, których chcemy zobaczyć w szczególności. Tango przypomni nam o nich odpowiednio wcześniej. To nie wszystko!

Tango – życie kulturalne w zasięgu ręki

Aplikacja daje ogromne możliwości w zakresie personalizacji wyświetlanych informacji. TANGO agreguje treści z najpopularniejszych portali dedykowanych muzyce czy kulturze. Wśród mediów, z których dostarczane są materiały, znajdziemy m.in. Muno.pl i Rytmy.pl, a już niebawem pojawią się kolejne media. Możemy dostosować charakter wyświetlanych treści m.in. przez dziedzinę, o której traktują.

 

Tango Aplikacja

Wśród wielu opcji znajdziemy m.in. wystawy, wernisaże, stand-upy, imprezy, koncerty, festiwale czy akcje miejskie. Dodatkowo aplikacja umożliwia filtrowanie informacji m.in. przez pryzmat konkretnych gatunków muzycznych. W zależności od tego, czy interesuje nas alternatywa, techno czy hip-hop, takie treści będą nam dostarczane.

Tango – aplikacja, przed którą miasto nie ma tajemnic

Jednym z najważniejszych czynników, które wpływają na to, jakie treści dostarcza nam Tango, jest wybór miasta. Dzięki temu wszystkie informacje jakie otrzymamy, dotyczyć będą naszej najbliższej okolicy. Dowiemy się o najciekawszych premierach, koncertach czy wystawach w mieście, w którym mieszkamy.

Tango Aplikacja

Nie ogranicza nas to w poszukiwaniu informacji o wydarzeniach w innych miejscach. Jeśli mieszkając na co dzień w Poznaniu, zdecydujemy się spędzić weekend w Krakowie, Tango bez trudu powie nam, gdzie warto udać się w celu zobaczenia wystawy czy udziału w imprezie klubowej.

Tango – wszystkie bilety w jednym miejscu na Twoim smartfonie

Co więcej, prócz wydarzeń bezpłatnych, aplikacja dostarczy nam informacji o biletowanych koncertach czy spektaklach. Możemy z jej poziomu zakupić wejściówki na interesujący nas event. Już niebawem Tango stanie się naszym portfelem biletów –  wszystkie wejściówki znajdować się będą w jednym miejscu. To tylko jedna z wielu funkcji, które niebawem wprowadzimy do aplikacji.

Tango – baw się, tańcz, wygrywaj

To, co wyróżnia Tango od innych aplikacji, to nie tylko personalizacja. To również możliwość integracji i grywalizacji z innymi użytkownikami, w tym naszymi znajomymi. Podobnie jak w przypadku mediów społecznościowych, wchodząc na profil danego wydarzenia zobaczymy ile osób weźmie w nim udział, ale to nie wszystko.

Tango Aplikacja

Będziemy mogli sprawdzić kto na konkretnym koncercie, imprezie czy festiwalu… wytańczył się najbardziej! Po zaznaczeniu swojego udziału w wydarzeniu, Tango liczy nasze kroki, które na nim wykonamy i porówna z innymi użytkownikami. To z kolei otwiera możliwość zdobycia nagród. Pierwszy tego typu konkurs zorganizujemy sami podczas nadchodzącej edycji Audioriver Festival.

Tango na Audioriver Festival i Polish Hip-Hop Festival

To właśnie na dwóch płockich imprezach – Audioriver Festival i Polish Hip-Hop Festival – będziecie mogli nas spotkać i poznać bliżej aplikację. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji, a przede wszystkim konkursy. Jeden z nich polegać będzie na pokonywaniu określonej liczby kroków, w zamian za które otrzymacie od nas eko gadżety. Szczegóły już niebawem!

Tango AplikacjaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →