Fabric i Ricardo Villalobos celebrują 20-lecie współpracy

fot. fabric / Twitter
News Zapowiedzi
villalobos

W listopadzie stuknął jubileusz 20-lecia debiutu Ricardo Villalobosa w murach popularnego londyńskiego klubu fabric. Tak wyjątkowa rocznica jest świetnym powodem do świętowania.

Perfect match

W obszernym poście na Instagramie klub fabric opowiedział o owocnej i ciekawej współpracy z popularnym niemiecko-chilijskim didżejem i producentem:

W listopadzie 2002 roku po raz pierwszy zabookowaliśmy Ricardo. Craig Richards był cotygodniowym rezydentem i zaprosił Ricardo na wieczór. Grał przez 2,5 godziny – jedyny raz zagrał coś, co moglibyśmy uznać za „krótki” set. Nie do końca wiedzieliśmy, czego się spodziewać, kiedy po raz pierwszy pojawił się, by zagrać. I być może jest to nadal aktualne. Klubowy set Ricardo, nawet 20 lat później, zawsze nas zaskoczy. Dla fanów muzyki tanecznej Ricardo jest iluzorycznym, legendarnym artystą. Dla innych producentów i didżejów jest często wymieniany jako główna inspiracja. Dla producenta jest on tym wszystkim i jeszcze więcej – rodziną, przyjacielem, rezydentem, dźwiękowym anarchistą i jednym z naszych muzycznych figurantów

– opowiadają przedstawiciele klubu fabric na Instagramie.

Ricardo Villalobos at Collisions, fabric 25/01/2020

Zobacz także: Robił zdjęcia i filmiki w Fabric. Efekt? Dożywotni ban

Fabric i Ricardo Villalobos – wyjątkowe dwudziestolecie

Z okazji 20. rocznicy współpracy w fabric odbędzie się wyjątkowa jubileuszowa impreza z całorocznego cyklu Contiunum. Wydarzenie odbędzie się 11 lutego 2023 roku. Oczywiście Ricardo Villalobosa zaprezentuje specjalny, rozszerzony set. Wystąpią również inni dobrzy znajomi didżeja, jak: Maher Daniel, O.BEE & Tomas Station, Paslea i Sonja Moonear i inni. Bilety możecie nabyć na stronie Resident Advisor – jeśli jesteście na Wyspach, warto zrobić to jak najszybciej, bo rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →