Nightmares On Wax z nowym labelem. Jakie gatunki będzie wydawać wytwórnia Brytyjczyka?

Fot. materiały prasowe
News
Nightmares On Wax z nowym labelem. Jakie gatunki będzie wydawać wytwórnia Brytyjczyka?

Nightmares On Wax uruchomił nową wytwórnię o nazwie HiyaSelf Recordings Unlimited. W najnowszej oficynie już teraz możemy usłyszeć krążek Earthling Louisa VI łączący muzykę jazz, hip-hop, afrobeat, R&B i soul. Sprawdź szczegóły!

Nightmares On Wax. Premierowa płyta w nowym labelu

Pierwszym wydawnictwem wytwórni będzie album multiinstrumentalisty Louisa VI zatytułowany Earthling. Pochodzący z północnego Londynu artysta w wyjątkowy sposób eksploruje jazz, hip-hop, afrobeat, R&B, soul, muzykę elektroniczną i funk. Na płycie pojawia się również wielu z jego przyjaciół i współpracowników. Wśród zaproszonych artystów znalazły się takie postaci jak Lex Amor, Oscar Jerome, Moses Boyd, Bluestaeb czy Alex Cosmo Blake.

Nightmares On Wax
Louis VI / fot. earth-agency.com

Louis VI to alternatywny raper i producent, znany z zamiłowania do natury i mocnego głosu na temat sytuacji klimatycznej. Jego portfolio składa się z wyjątkowej, różnorodnej i ekscytującej muzyki, która odzwierciedla i odkrywa wszystkie eksperymentalne zawiłości jazzu i hip-hopu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Brytyjczyk to także nagradzany kompozytor filmowy, aktywista klimatyczny i prezenter filmów dokumentalnych o tematyce ekologicznej, która obok muzyki jest mu najbliższa. Sam sobie określa jako największego maniaka przyrody w Londynie.

Czytaj także: Ricardo Villalobos remiksuje Nightmares On Wax dla WARP Records

Przesłanie krążka Earthling opiera się na przemówieniu wygłoszonym przez Louisa VI na szczycie COP26 w Glasgow w 2021 roku oraz jego filmie dokumentalnym Nature Ain’t A Luxury. Za każdy utwór zmasterowany na albumie zasadzono drzewo we współpracy z organizacją Plant For The Planet, a sama płyta zostanie wytłoczona bez konsekwencji dla środowiska naturalnego.

Poniżej możecie obejrzeć teledysk do inspirowanego afrobeatem utworu głównego – Yonn Manman Laté. W roli głównej występuje Moses Boyd z nagraniem oferującym abstrakcyjne wyrażenie przesłania z albumu Louisa VI.

Tancerka Earthling reprezentuje naszego ducha. Ducha nieskażonego kolonializmem i niewolnictwem, wolnego, energicznego, potężnego, żywego i suwerennego, wciąż połączonego z naturą i życiem tej planety

– mówi o płycie Louis VI.

LOUIS VI – YONN MANMAN LATÉ FT. MOSES BOYD (OFFICIAL VIDEO)

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →