Nightmares On Wax wypuścił film z okazji 25-lecia albumu „Smokers Delight”

News

Brytyjski DJ i producent Nightmares On Wax przygotował dla swoich fanów wyjątkowy filmowy prezent.

Nightmares On Wax jubileuszowo

Smokers Delight to zdecydowanie najważniejsza pozycja w karierze George’a Evelyna, ukrywającego się pod pseudonimem Nightmares On Wax. Z okazji 25. urodzin wydawnictwa artysta przygotował specjalny film krótkometrażowy inspirowany muzyką zawartą na albumie.

Obraza Evelyna jest surrealistyczną opowieścią o tygrysie i dobroczynnym kamieniarzu, który wpada w przepaść między rzeczywistością a fantazją. Film miał swoją premierę na kanale Warp’s Youtube.

Nightmares On Wax –  Smokers Delight (The Film)

W kwietniu 2020 r. ukazała się okolicznościowe wydanie Smokers Delight, a już niedługo ukażą się cztery nowe bonusowe utwory z albumu w postaci 12″ EPki.

Nightmares On Wax – ponad 30 lat na scenie

Nightmares On Wax, czyli George Evelyn to aktywny od ponad 30 lat brytyjski DJ i producent. Jest jednym z najbardziej wpływowych i uznanych producentów, współzałożyciel (choć obecnie także i jedyny reprezentant) kultowej londyńskiej wytwórni Warp Records Nightmares On Wax przez lata kariery poszerzał brzmienia macierzystego labelu, ale również dbał o rozwój takich artystów jak Flying Lotus, Hudson Mohawke czy Mount Kimbie. Artysta od lat serwuje nam połączenie eksperymentalnego hip-hopu z soulem czy elektroniką.

Dyskografia George’a jest naprawdę imponująca – debiutancka płyta pt. A Word of Science została wydana jeszcze w 1991 roku. Ostatni album w dyskografii artysty Shape The Future ukazał się pod koniec stycznia 2018 roku. Jest on ponadczasowym związkiem soulu, hip-hopu i dubu.

Nightmares On Wax – Boiler Room London DJ Set

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Nightmares On Wax zainspirowany Ibizą

21 lipca 2013
Nightmares On Wax wypuścił film z okazji 25-lecia albumu „Smokers Delight”

Nightmares On Wax zagrał na Kilimandżaro

3 października 2018
Nightmares On Wax wypuścił film z okazji 25-lecia albumu „Smokers Delight”

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.