Nightmares on Wax ogłasza konkurs dla producentów

Nightmares on Wax
Konkurs News
Nightmares On Wax jubileuszowo

George Evelyn, głowa legendarnego projektu Nightmares on Wax, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na remiksy utworów Wonder oraz 3D Warrior z najnowszego albumu Shout Out! To Freedom… Więcej szczegółów poniżej.

Dwa remixy, dwóch zwycięzców

Konkurs sponsorowany Mixmaga oraz producenta oprogramowania muzycznego Native Instruments jest szansą zarówno dla producentów, jak i fanów triphopu. Spośród nadesłanych prac jury wyłoni dwóch zwycięzców konkursu – po jednym na każdy utwór. Autorzy najlepszych remiksów zagrają z zespołem podczas kwietniowego koncertu w Phonox, a ich utwory zostaną wydane cyfrowo przez Warp Records. W obu kawałkach na instrumentach występują znany brytyjski saksofonista jazzowy Shabaka Hutchings oraz brooklyński artysta Haile Supreme. Nadesłane utwory będą oceniać Nightmares on Wax, Paul Woolford, Mala oraz Ralph Moore z Mixmagu. Jedynym ograniczeniem wzięcia udziału w konkursie jest wymóg, by uczestnicy nie byli związani długoterminową umową z żadną wytwórnią płytową.

Trip-hop nigdy stop

Nightmares on Wax to pionierzy brytyjskiej sceny muzyki elektronicznej. Podobnie jak duet Autechre projekt Georga Evelyna jest najdłużej nieprzerwanie działającym reprezentantem wytwórni Warp Records. Wydany w 1995 roku album Smokers Delight był trampoliną dla zespołu oraz kamieniem milowym dla gatunków takich jak downtempo czy chillout.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Najnowszy album projektu Shout Out! To Freedom… jest dowodem na to, że George Evelyn nie zwalnia tempa i wciąż ma światu do zaoferowania nową i ciekawą muzykę. Jak sam artysta wspomina, jest to dla niego bardzo osobisty album, który powstał aż 3 lata.

Termin nadsyłania utworów kończy się 16 stycznia 2022 roku. Zwycięzcę konkursu poznamy 27 stycznia.

Więcej szczegółów na temat konkursu znajdziecie tutaj.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →