Ricardo Villalobos remiksuje Nightmares On Wax dla WARP Records

224
News
Ricardo Villalobos remiksuje Nightmares On Wax dla WARP Records

Tym samym urodzony w Santiago de Chile didżej i producent dołączył do Moodymana, który również wziął na swój warsztat ostatni autorski materiał George'a Evelyna.

Ricardo Villalobos zremiksował utwór Back To Nature i to podwójnie. Numer, który pojawił się na wydanym w 2018 roku krążku Nightmare On Wax zatytułowanym Shape The Future, doczekał się tym samym kolejnej interpretacji. Wcześniej swoim pomysłem na kawałek George’a Evelyna podzielił się Moodyman.

W oryginalnej wersji Back To Nature udzielili się gościnnie Kuauhtli Vasquez i Wixarika Tribe. Remiksy Villalobosa – zatytułowane kolejno Lobos On Wax House Mix oraz Back To Earth Mix – pojawiły się na EPce wydanej przez Warp Records. Rezydujący w Niemczech producent i didżej  poprzednie wydawnictwo przedstawił w lutym tego roku. Była nim EPka Mandela Move, która ukazała się dzięki włoskiej oficynie Deset Records.

Próbki remiksów przygotowanych przez Villalobosa można odsłuchać tutaj. Warto dodać, że numery na EPce liczą kolejno 10 i 16 minut.