Ricardo Villalobos nadal w formie. Dwa nowe remiksy = godzina muzyki

via facebook.com/ricardovillalobosofficial
News
Ricardo Villalobos

Gdy dotarła do nas informacja o nowym materiale jednej z najwybitniejszych postaci na scenie z muzyką elektroniczną, wiedzieliśmy, że trzeba będzie wygospodarować trochę więcej czasu. Ricardo Villalobos, nasz ulubiony długodystansowiec, podzielił się właśnie dwoma remiksami. Szykujcie wolną godzinę.

Szaman, maratończyk, wizjoner

Właśnie ukazały się najnowsze remiksy Ricardo Villalobosa, za które odpowiedzialna jest oficyna Smugglers Way. Nieposkromiony w swoich maratońskich produkcjach i remiksach, chilijski szaman wziął się za interpretację dwóch utworów od Ela Minus & DJ Python. Ricardo nie byłby sobą, gdyby nie dołożył swojej obszernej cegiełki. Wykonanie w jego wersji utworu Kiss U zajęło mu tylko 13 minut, co nie jest jakimś szalonym, wartym odnotowania wynikiem. Inaczej sprawa ma się z kawałkiem Abril Lluvias Mil. W tym wypadku Villalobos pobił swój rekord w długości nagranego remiksu wynoszącego blisko 40 minut. Winylowa wersja zremiksowanej EP-ki ukaże się w lipcu tego roku.

via facebook.com/ricardovillalobosofficial

Ela Minus i DJ Python to dwójka zaprzyjaźnionych artystów, która 16 września wydała oryginalnie zatytułowaną EP-kę. ♡ to kolejne po debiutanckim albumie MinusActs of Rebellion, wydawnictwo w ciągu dwóch lat. Drugi album DJ Pythona, Mas Amable, wydano z kolei w kwietniu 2020 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Villalobos to jedna z najważniejszych postaci w moim życiu. Śledzę jego twórczość od moich nastoletnich lat. Jestem prawdziwie poruszony, że podjął się remiksów naszego wydawnictwa. Ricardo to Michael Jordan muzyki

– DJ Python

Czytaj także: Ricardo Villalobos nagrał blisko godzinny utwór

Ricardo zawsze był znany z tworzenia długich, minimalistycznych utworów. Dla tych, którzy śledzą ambitne (momentami absurdalne) ruchy chilijsko-niemieckiego DJ-a i producenta, jego dzieła od kilku lat mogą wydawać się autoparodią. To najczęściej utwory oferujące niewiele w kwestii rozwoju, niespodzianek czy wariacji na swojej drodze. I choć może wydawać się to nieco szokujące, w tych przypadkach nie jest to zła rzecz. Potrzeba tylko czasu, cierpliwości, wyobraźni i wyjątkowej wrażliwości w obcowaniu z dźwiękiem elektronicznym. Najlepiej na dobrym soundsystemie.

Ela Minus & DJ Python – Abril Lluvias Mil (Ricardo Villalobos Remix)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →