Ricardo Villalobos nagrał blisko godzinny utwór

News
Ricardo Villalobos z najdłuższym nagraniem w swojej karierze

Do sieci trafił nowy utwór od Ricardo Villalobosa. Trwający niemal godzinę kawałek Matsu znalazł się na najnowszej EPce chilijskiego DJa.

Ricardo Villalobos z najdłuższym nagraniem w swojej karierze

W 2020 roku Ricardo Villalobos wypuścił kilka swoich minipłyt. Na ostatniej z nich, zatytułowanej Neunachi EP, znajdziemy prawie godzinne nagranie Matsu. Do sieci trafiła również ostatnio wersja live tego niekonwencjonalnego utworu. Możecie zapoznać się z nią poniżej. Neunachi EP została nagrana dla frankfurckiej wytwórni Rawax, z którą Ricardo Villalobos od dłuższego czasu współpracuje.

Ricardo Villalobos – Matsu 

Ricardo Villalobos – symbol minimal techno

Ricardo Villalobos to urodzony w Chile niemiecki producent muzyki elektronicznej i DJ. Początkiem kariery producenckiej było u niego nawiązanie współpracy z Playhouse w 1994 roku. Kilka lat później Ricardo dostał wiatru pod skrzydła i wraz z wieloma bookingami przyszły wydawnictwa dla Perlon czy wspomnianego wcześniej Playhouse. Przez wielu nazywany Szamanem, Villalobos przyciąga na swoje imprezy tłumy fanów. Często wielogodzinne sety to istna hipnoza, a każdy ruch Szamana wygląda jak egzotyczny taniec. Obecnie jest jedną z najważniejszych postaci na scenie minimal techno.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.