Ricardo Villalobos nagrał blisko godzinny utwór

News
Ricardo Villalobos z najdłuższym nagraniem w swojej karierze

Do sieci trafił nowy utwór od Ricardo Villalobosa. Trwający niemal godzinę kawałek Matsu znalazł się na najnowszej EPce chilijskiego DJa.

Ricardo Villalobos z najdłuższym nagraniem w swojej karierze

W 2020 roku Ricardo Villalobos wypuścił kilka swoich minipłyt. Na ostatniej z nich, zatytułowanej Neunachi EP, znajdziemy prawie godzinne nagranie Matsu. Do sieci trafiła również ostatnio wersja live tego niekonwencjonalnego utworu. Możecie zapoznać się z nią poniżej. Neunachi EP została nagrana dla frankfurckiej wytwórni Rawax, z którą Ricardo Villalobos od dłuższego czasu współpracuje.

Ricardo Villalobos – Matsu 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ricardo Villalobos – symbol minimal techno

Ricardo Villalobos to urodzony w Chile niemiecki producent muzyki elektronicznej i DJ. Początkiem kariery producenckiej było u niego nawiązanie współpracy z Playhouse w 1994 roku. Kilka lat później Ricardo dostał wiatru pod skrzydła i wraz z wieloma bookingami przyszły wydawnictwa dla Perlon czy wspomnianego wcześniej Playhouse. Przez wielu nazywany Szamanem, Villalobos przyciąga na swoje imprezy tłumy fanów. Często wielogodzinne sety to istna hipnoza, a każdy ruch Szamana wygląda jak egzotyczny taniec. Obecnie jest jedną z najważniejszych postaci na scenie minimal techno.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →