ElektroKlub po raz siódmy – sceną rządzi Ricardo Villalobos

Eventpromo
ElektroKlub VII Ricardo Villalobos

To już siódma odsłona ElektroKlubu - szczególna, bo już wiosną w Katowicach wystąpi niekwestionowany lider minimalu, Ricardo Villalobos.

ElektroKlub VII – pomnik wyselekcjonowanej elektroniki

To impreza z tradycjami. Nie jest związana z miejscem, lecz z miejscami, szuka nieoczywistości, gromadzi dookoła siebie zarówno fanów nietypowych brzmień, jak i niecodziennych artystów. More Music Agency zabiera nas w muzyczne podróże osadzone w klimatycznych lokalizacjach. Tym razem ElektroKlub odbędzie się w Walcowni Cynku, czyli gigantycznym, industrialnym pomniku przemysłu hutniczego, a główną atrakcją kwietniowej nocy będzie Ricardo Villalobos.

ElektroKlub VII Ricardo Villalobos

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

źródło

ElektroKlub VII prezentuje: Ricardo Villalobos

Doświadczenie na żywo muzyki tego DJ-a to przeżycie niemal mistyczne. Artysta bardzo świadomie operuje brzmieniem, to, wychodzące spod jego ręki jest hipnotyczne, kuszące, lepkie. Łatwo w nie wpaść, łatwo się zachłysnąć. Jego kunszt oraz umiejętności obrosły legendami. Występ Ricardo Villalobosa w Walcowni Cynku będzie bez dwóch zdań doświadczeniem niemal nierealnym. Set zmysłowego minimalu uderzy w zmysły, zmiecie z powierzchni świadomości, zachwyci. Jego oszczędność przerodzi się w cnotę. Wstrzemięźliwość spotka się z uznaniem. Skromność obrodzi w szał.

Ricardo Villalobos | DJ Set @ Sundeck Chile

ElektroKlub – więcej niż noc

Ricardo Villalobos to pierwsze nazwisko spodziewanych atrakcji, a przecież będzie ich więcej. U boku utalentowanego headlinera staną bowiem nie mniej zdolni twórcy minimalu – Tripmastaz oraz Fumiya Tanaka. Na dokładkę, do tego specyficznego grona dołączą jeszcze polscy DJ-e, Ivona Karpierz i Janurz. Pięciu artystów i cała noc pełna abstrakcji oraz najlepszej możliwej muzyki. ElektroKlub VII wysoko umieścił swoją poprzeczkę, lecz po tej imprezie, trudno spodziewać się czegoś innego. Niecodzienna sceneria, świetni producenci, klimat nie do podrobienia. Już w kwietniu.

ElektroKlub VII – Katowice – bilety

Wydarzenie odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku w Walcowni Cynku w Katowicach. Wejściówki są dostępne na stronie Biletomat.pl. Event odbędzie się zgodnie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Do sprzedaży trafiło 50% biletów w stosunku do pełnego obłożenia, jakie może pomieścić lokal.

zdjęcie główne: Facebook/ElektroKlub

ElektroKlub VII - Ricado Villalobos | Walcownia Cynku, Katowice

Biletomat.pl
80 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →