Poznaliśmy kolejne dwie gwiazdy przyszłorocznego ElektroKlub

fot. Camille Blake
Eventpromo
Deadbeat

Niespełna dwa miesiące dzielą nas od ósmej edycji katowickiego festiwalu ElektroKlub. Agencja MoreMusic Agency podała właśnie kolejne dwa duże nazwiska, które uświetnią nadchodzące święto muzyki elektronicznej. Sprawdź szczegóły.

Elektroniczne brzmienie Berlina i Bristolu w Katowicach

Ósmą edycję ElektroKlub uświetni występ doskonale znanych artystów z dwóch miast niezwykle ważnych dla muzyki nowoczesnej. Już 18 lutego Deadbeat i Om Unit zagrają wspólny set, w którym nie zabraknie wątków z autorskiej twórczości obu artystów. Do całego zamieszania dojdzie w Katowickim Mieście Ogrodów oraz Jazz Club Hipnoza, gdzie organizatorzy zapowiadają dwie sceny. Usłyszymy na nich zarówno mocne i mroczniejsze brzmienie, jak i bardziej taneczną odsłonę współczesnej elektroniki.

ElektroKlub, Deadbeat, Om Unit
fot. materiały prasowe

Mieszkający w Bristolu Om Unit to artysta, którego twórczość wykracza poza gatunkowe ramy. Jego muzyka czerpie garściami zarówno z hip-hopu, jak i techno, dubstepu, czy jungle, ale także footworku, ambientu i dubu. Podczas ósmej edycji ElektroKlub zagra wspólnie z prawdziwą legendą elektroniki. Deadbeat od ponad dwóch dekad wydobywa na powierzchnię najgłębsze dźwięki ze styku dubu i techno. Zróżnicowana rytmika, potężny bas i mroczne przestrzenie sprawiają, że od jego muzyki trudno się uwolnić. Obaj artyści stale kontynuują twórcze poszukiwania i dźwiękowe eksperymenty. Ich wspólny występ będzie gwoździem programu Elektroklub VIII.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Deadbeat x Om Unit – Bloom

Na jeden wieczór Jazz Club Hipnoza połączy się z korytarzami, salami i zaułkami dawnego Centrum Kultury Katowice (obecnie Katowice Miasto Ogrodów). W ten sposób powstanie przestrzeń, która na długie godziny wchłonie fanów odrywania się od rzeczywistości, a wypełni ją świeże, bezkompromisowe techno. Na dwóch osobnych scenach zagrają fascynujący artyści współczesnej sceny techno. Obok Deadbeata i Om Unit wystąpi VRIL, Infinity Division i Broken English Club. Wkrótce do programu dołączą kolejni artyści!

ElektroKlub VIII – bilety

Wejściówki na ElektroKlub VIII są już do nabycia na stronie Biletomat.pl. Warto zdecydować o ich zakupie jak najwcześniej, ponieważ tym razem ich liczba będzie limitowana. W sprzedaży znajduje się obecnie jedyna pula w kwocie 70 zł.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →