ElektroKlub powraca do korzeni!

fot. materiały prasowe
Eventpromo
Elektroklub VIII

Ekipa MoreMusic Agency, którą dobrze znacie z festiwalu Tauron Nowa Muzyka, ma dla was kolejną dobrą nowinę! W lutym odbędzie się 8. edycja imprezy ElektroKlub - będzie to absolutnie wyjątkowy comeback.

ElektroKlub – kawał historii

Gwoli ścisłości – imprezy ElektroKlubu nawiązują do nieistniejącej już legendarnej katowickiej miejscówki, o tej samej nazwie, która mieściła się w budynku dawnego Centrum Kultury, a obecnie Instytucji Kulturalnej im. Krystyny Bochenek – „Katowice Miasto Ogrodów”. Było to miejsce słynnych imprez, gdzie w każdy weekend grała najświeższa elektronika. Tam po raz pierwszy w Katowicach wystąpili tacy artyści jak Sascha Ring, czyli Apparat. Grywali tam również Plaid, Clark, Luke Vibert, Max Tundra, Jamie Lidell i wielu innych. Od tamtych czasów wiele się wydarzyło, ale na przekór przeciwnościom losu tradycja klubu Elektro jest kontynuowana. Przez ostatnie lata odbyło się siedem edycji Elektroklub, na których zagrali m.in. Ricardo Villalobos, Henrik Schwarz, Superpitcher, Shed, Efdemin, Robag Wruhme, Legowelt, Juan Atkins i wiele innych gwiazd. Ósma edycja miała stać pod znakiem spotkania po latach z Apparatem, ale z przyczyn niezależnych od organizatorów nie mogła dojść do skutku.

HVOB 14.12.2019

ElektroKlub VIII – pierwsze ogłoszenie

W 2023 roku impreza powróci do swoich korzeni i ponownie nawiedzi miejsce, w którym zaczęła się jego historia. Na dwóch osobnych scenach zagrają fascynujący artyści współczesnej sceny techno. Wydarzenie dopełni rozbudowana scenografia i klimatyczne multimedia, a wszystko we wciągającej przestrzeni Jazz Clubu Hipnoza oraz reszcie budynków „Miasta Ogrodów”. Wystąpi znany producent VRIL, który nie ogranicza się do jednej stylistyki, obejmując szeroki zakres ambientu, IDM, techno i electro. Niemiec stworzy dla nas huczący dźwiękiem pejzaż o zapętlonej perfekcji. Obok niego zaprezentuje się Infinity Division, czyli artystka, która do niedawna tworzyła duet Minimal Violence. Obecnie realizuje własną wizję twórczą pod nowym szyldem, szybko zdobywając popularność za sprawą szalonych występów na żywo. Pierwsze ogłoszenie uzupełnia Broken English Club, czyli mroczne, niepokojące techno w wykonaniu Olivera Ho, prawdziwego weterana brytyjskiej sceny. Obok nich wystąpi wielu innych fascynujących artystów z Polski i ze świata – szczegóły programu już wkrótce.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

.VRIL – HATE Podcast 294

ElektroKlub VIII – bilety

Wejściówki na ElektroKlub VIII już do nabycia na stronie Biletomat. Warto zdecydować o ich zakupie jak najwcześniej, ponieważ tym razem ich ilość będzie limitowana!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →