Sven Väth zremiksuje kawałek Elona Muska i stworzy soundtrack do lotu w kosmos

News
Sven Väth zremiksuje kawałek Elona Muska i stworzy soundtrack do lotu w kosmos

Sven Väth i Elon Musk łączą siły. Legendarny muzyk wyprodukuje muzykę dla szefa Tesli - dwa remiksy jego utworów oraz soundtrack do lotów w kosmos.

Sven Väth i Elon Musk konsolidują siły

Choć nowiny te mogę zabrzmieć jak jeden wielki fake news, to są one prawdziwe. Wczoraj Sven Väth, człowiek, którego nie muszę przedstawiać żadnemu szanującemu się fanowi techno, ogłosił swoją nietypową współpracę. Szef wytwórni Cocoon stworzy muzykę dla Elona Muska. Jak doszło do tej współpracy? Już śpieszę z wyjaśnieniem.

Don’t Doubt ur Vibe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Już jakiś czas temu pisaliśmy o skrytej pasji Elona Muska. Jeden z najbogatszych, jeśli nie najbogatszy, człowiek na świecie prywatnie jest fanem muzyki elektronicznej, a zwłaszcza techno.

Elon Musk zapytany, dlaczego lubi tak bardzo techno od razu odpowiedział: „Maximum Human!”

Z racji, że mówmy o osobie, którą śmiało można określić mianem człowieka czynu, zabrał się on również do jej produkowania. Tak o to powstał kawałek Don’t Doubt ur Vibe, który obecny partner Grimes stworzył na początku tego roku. Wczoraj świat obiegły kolejne rewelacje tyczące się niejako rozwoju jego kariery muzycznej.

Sven Väth wyprodukuje soundtrack do lotów w kosmos

Na poniedziałkowej, corocznej gali Axel Springer Awards doszło do spotkania Muska z Väthem . Panowie wymienili uprzejmości, a tych Sven nie szczędzi wizjonerowi, co widać jak na dłoni w jego poście, który zamieszczamy poniżej.

Okazuje się jednak, że artysta musiał mieć już wcześniej kontakt z Elonem. Wraz z oficjalną fotką muzyka i biznesmena, ten pierwszy poinformował świat o swoim najnowszym projekcie artystycznym. Sven Väth stworzy soundtrack do lotów w kosmos, które w przyszłości planuje firma miliardera. Muzyka ukaże się oczywiście na winylu (ciekawe czy na statku kosmicznym Muska znajdą się gramofony), a okładkę zaprojektował syn owianego sławą DJ’a i producenta – Tiga.

Nie wiadomo jeszcze do końca, co znajdziemy na rzeczonej ścieżce dźwiękowej. Pewne są jedynie dwa remiksy Don’t Doubt ur Vibe. Za jeden z nich odpowiadać będzie Väth, za drugi Gregor Tresher. Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →