Elon Musk właśnie został… producentem

News

Tak, dobrze widzicie. Elon Musk - człowiek odpowiedzialny za program SpaceX, Pan od Tesli, jeden z najbogatszych ludzi na świecie właśnie wydał swój pierwszy kawałek.

Celebryci biorą się za elektronikę

Myślałem, że po zapowiedzi tegorocznego line-upu Tommorrowlandu, w którym ponownie widnieje Paris Hilton, już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Wydawałoby się, że to całkiem normalny mechanizm. Rosnący z roku na rok popyt na muzykę elektroniczną przyciągać będzie coraz większe nazwiska na festiwale. Ale Paris Hilton na wydarzeniu tego kalibru (chodzi mi o rozmiar przedsięwzięcia, nie jakość serwowanej muzyki)? Osoba, która w jednym z udzielonych wywiadów mówi, że o DJingu wie już wszystko, bo nauce miksowania poświęciła aż pół roku, 6 dni w tygodniu po 6 godzin? To już lekka przesada.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Elon Musk debiutuje jako producent

Jak widać nie tylko właściciele hoteli zainteresowani są tworzeniem muzyki elektronicznej. Dziś swoim najnowszym wynalazkiem, którym okazuje się być progressive house’owy kawałek pochwalił się Elon Musk. Nie chcę rozpisywać się na temat meandrów producenckiej roboty, którą podobno wykonał ojciec Tesli. Pozostawiam to Waszej ocenie.

Elon Musk – Don’t Doubt ur Vibe

Pozostaje nam tylko czekać na kolejne miksy i produkcje od znanych osobistości. Jak myślicie, kto będzie następny? Ja osobiście czekam na moment, w którym Gordon Ramsey zacznie pichcić techno traczki.

Muzyka klubowa

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →