Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

News

Ścieżka dźwiękowa Sin Thetik została przygotowana przez Richiego Hawtina na potrzeby nowego pokazu damskiej odzieży Prady.

Richie Hawtin – artysta uwielbiany na całym świecie

Richie Hawtin to jeden z najważniejszych artystów muzyki elektronicznej na świecie. Ostatni album muzyka (pod szyldem Plastikmana) EX ukazał się w 2014 roku; w 2018 roku Hawtin potwierdził plany dotyczące wydania swojego nowego longplaya. Nie jest na razie znana data, kiedy miałby się on ukazać.

Plastikman – Pakard

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Richie Hawtin wkroczył w świat mody

Richie Hawtin pod pseudonim Plastikman skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do pokazu Wiosna / Lato 2021 Womenswear Show Prady. Dwunastominutowy utwór nosi tytuł Sin Thetik i pojawia się wraz z 20-minutową wersją ambientową. Kawałek zadebiutował wczoraj podczas Milan Fashion Week.

Prada Spring/Summer 2021 Womenswear Show

Plastikman – NARCOSIS & SPEKTRE – oryginalna ścieżka dźwiękowa z wybiegu do pokazu mody męskiej Prady jesień / zima 2021, prezentowana przez Rafa Simonsa i Miuccia Pradę. Motywy nowego programu Prady wciągnęły mnie głęboko w moją psychikę Plastikmana, odkrywając uczucia introwersji i izolacji, poszukiwanie siebie i formowanie wewnętrznej siły i odporności.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →