Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

872
News

Ścieżka dźwiękowa Sin Thetik została przygotowana przez Richiego Hawtina na potrzeby nowego pokazu damskiej odzieży Prady.

Richie Hawtin – artysta uwielbiany na całym świecie

Richie Hawtin to jeden z najważniejszych artystów muzyki elektronicznej na świecie. Ostatni album muzyka (pod szyldem Plastikmana) EX ukazał się w 2014 roku; w 2018 roku Hawtin potwierdził plany dotyczące wydania swojego nowego longplaya. Nie jest na razie znana data, kiedy miałby się on ukazać.

Plastikman – Pakard

Richie Hawtin wkroczył w świat mody

Richie Hawtin pod pseudonim Plastikman skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do pokazu Wiosna / Lato 2021 Womenswear Show Prady. Dwunastominutowy utwór nosi tytuł Sin Thetik i pojawia się wraz z 20-minutową wersją ambientową. Kawałek zadebiutował wczoraj podczas Milan Fashion Week.

Prada Spring/Summer 2021 Womenswear Show

Z dumą ogłaszam moją współpracę z Pradą przy nagrywaniu ich kolekcji SS21. Plastikman Sin Thetik powstał w ciągu kilku intensywnych tygodni i został zainspirowany moimi rozmowami z przedstawicielami marki. Cały proces ten był dla mnie nowy, od razu poczułem szacunek i otwartość ze strony Prady, która pozwalała mi wypracować zadowalający produkt finalny – napisał w oświadczeniu Hawtin

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.