Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

News

Ścieżka dźwiękowa Sin Thetik została przygotowana przez Richiego Hawtina na potrzeby nowego pokazu damskiej odzieży Prady.

Richie Hawtin – artysta uwielbiany na całym świecie

Richie Hawtin to jeden z najważniejszych artystów muzyki elektronicznej na świecie. Ostatni album muzyka (pod szyldem Plastikmana) EX ukazał się w 2014 roku; w 2018 roku Hawtin potwierdził plany dotyczące wydania swojego nowego longplaya. Nie jest na razie znana data, kiedy miałby się on ukazać.

Plastikman – Pakard

Richie Hawtin wkroczył w świat mody

Richie Hawtin pod pseudonim Plastikman skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do pokazu Wiosna / Lato 2021 Womenswear Show Prady. Dwunastominutowy utwór nosi tytuł Sin Thetik i pojawia się wraz z 20-minutową wersją ambientową. Kawałek zadebiutował wczoraj podczas Milan Fashion Week.

Prada Spring/Summer 2021 Womenswear Show

Plastikman – NARCOSIS & SPEKTRE – oryginalna ścieżka dźwiękowa z wybiegu do pokazu mody męskiej Prady jesień / zima 2021, prezentowana przez Rafa Simonsa i Miuccia Pradę. Motywy nowego programu Prady wciągnęły mnie głęboko w moją psychikę Plastikmana, odkrywając uczucia introwersji i izolacji, poszukiwanie siebie i formowanie wewnętrznej siły i odporności.

Polub muno.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Co Richie Hawtin zagrał na Audioriver?

11 sierpnia 2009
Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

17 lat twórczości Plastikmana na 'Arkives'

23 września 2010
Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

Eksperymentalny Richie Hawtin – WYWIAD

12 stycznia 2010
Richie Hawtin skomponował muzykę dla marki Prada

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.