17 lat twórczości Plastikmana na ‚Arkives’

4 801
Zapowiedzi

'Arkives' to nie lada gratka dla wszystkich fanów Plastikmana! Na 14 płytach CD/DVD i w książce poznamy całą muzyczną twórczość artysty.

Jak już wcześniej wspominaliśmy przy okazji premiery Kompilation„, Richie Hawtin aka Plastikman szykuje się do wydania „Arkives” – zbioru 14 płyt CD/DVD zawierających produkcje artysty z lat 1993 – 2010. Znajdziemy wśród nich m.in. wszystkie dotychczasowe albumy artysty w odświeżonej odsłonie, niewydane dotąd produkcje oraz remixy utworów Plastikmana autorstwa takich muzyków jak: Cliff Martinez, Francois K, Daniel Miller & Gareth Jones.

 

Do „Arkives” dołączona będzie także płyta DVD, na której oprócz teledysków, znajdziemy wideorelację z występów Plastikmana na festiwalu Glastonbury (1995) oraz Mutek (2003).

 

 

To jednak nie wszystko! Dla prawdziwych fanów Plastikmana czeka miła niespodzianka w postaci 64-stronicowej książki autorstwa Philipa Sherburne’a, który opisuje o ogromnym wpływie jaki miał Hawtin na rozwój elektronicznej sceny muzycznej przez ostatnie 17 lat!

 

Bez wątpienia „Arkives” będzie jednym z największych projektów wydawniczych jaki kiedykolwiek został zrealizowany w świecie muzyki elektronicznej. Wyjątkowy limitowany BOX trafi do sprzedaży 10 października i będzie można go nabyć do końca roku wyłącznie za pośrednictwem Minus.