Nauka pod okiem Richie Hawtina? Pionier techno ogłasza konkurs na stypendium doktoranckie

fot. facebook.com/richiehawtin
News
Richie Hawtin

Wizjoner muzyki elektronicznej i pionier techno - Richie Hawtin - odsłania szczegóły dotyczące stypendium doktoranckiego na Uniwersytecie w Huddersfield. Zwycięski kandydat będzie miał zniesione opłaty i otrzyma wsparcie dydaktyczne od Hawtina w trakcie trwania nauki.

Profesor Richie Hawtin

Studia w szanowanym uniwersytecie pod okiem Richie Hawtina? Brzmi jak spełnienie marzeń dla każdego, kto wiąże przyszłość z muzyką elektroniczną. W dniu wczorajszym Hawtin na na Uniwersytecie w Huddersfield ujawnił szczegóły dotyczące otrzymania kompleksowego stypendium. The Richie Hawtin PhD Scholarship in Electronic Music, Cultures and Production – tak brzmiące wnioski o stypendium przyjmowane są do 10 lutego. Nauka rozpocznie się z dniem 10 września 2023 roku – opiekunem będzie sam Plastikman, który oferuje wsparcie merytoryczne w trakcie trwania nauki. Tutoriale od Hawtina? Bralibyśmy w ciemno.

Richie Hawtin
fot. via Neighbourhood

Uniwersytet w Huddersfield ma głębokie powiązania z Richie Hawtinem. Sam zainteresowany stanowił tam przedmiot doktoratu około dekady temu. Od czasu otrzymania doktoratu honoris causa, Richie stale odwiedza uczelnie, oferując mistrzowskie kursy i indywidualne sesje najlepszym studentom.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Richie Hawtin w filmie stworzonym do nowej wersji własnego klasyka

Swojej ekscytacji związanej z partnerstwem z ikoną techno nie kryje profesor Rupert Till, szef Wydziału Muzyki i Sztuk Projektowych Uniwersytetu.

Nasza nauka oscyluje w obrębie szeroko pojętej muzyki. Przybliżamy naszym studentem zagadnienia z muzyki elektronicznej, tanecznej, klubowej, kulturę DJ-ską czy tematy związane z kompozycją lub analizą. Współpraca z Richiem? Hawtin założył swoją wytwórnię, firmę technologicznę, fundusz inwestycyjny, markę alkoholu, prowadził rezydencję na Ibizie oraz napisał wiele definiujących gatunek albumów. Jest to wspaniała okazja, aby wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie

Richie Hawtin’s Model One Masterclass – University of Huddersfield

Uniwersytet posiada ponad 20 różnych studiów nagraniowych i produkcyjnych, wszystkie wyposażone w najwyższej klasy sprzęt, oprogramowanie i wtyczki. Uczelnia dysponuje także imponującą kolekcją wiodących w branży mikrofonów i sprzętu nagraniowego. Wybrany kandydat będzie pracował w ramach Popular Music Studies Research Group. Grupa ta jest częścią centrum badań nad muzyką i jej technologiami.

Jestem zaszczycony kontynuując moją relację z Uniwersytetem w Huddersfield. Czuję sporą odpowiedzialność ale i radość uczestnicząc w ich programie PhD Scholarship. Zaoferuje moje doświadczenie i wgląd w wiele obszarów kultury techno, w którą angażuje się przez ostatnie trzydzieści lat. Postaram się pomóc studentom w eksploracji przeszłości i wewnętrznych działań naszego przemysłu.

– Richie Hawtin

Wybrany kandydat może oczekiwać pełnego zwolnienia z opłat za naukę. Studia doktoranckie w pełnym wymiarze godzin, trwające przez trzy lata rozpoczną się we wrześniu 2023 roku. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziemy pod tym adresem.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →